ایجاد اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد در ۲۵ روستای کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 719 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:43 ب.ظ، سه شنبه، 19 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

رئیس کمیته امداد کردکوی گفت: ایجاد اشتغال مددجویان و تحت حمایت کمیته امداد در ۲۵ روستا شهرستان آغاز شد.

e3430به گزارش رادکانا به نقل از مهر، امیر نادعلی ظهر سه شنبه در جمع مسئولان شهرستان کردکوی افزود: برای اشتغال این افراد، اعتباری بالغ بر 78 میلیون تومان تخصیص یافت که 210 طرح مشاغل خانگی و خود اشتغالی مددجویان به تصویب خواهد رسید.

وی اظهار داشت: همچنین تاکنون 341 طرح در سایت رصد این سازمان ثبت شده که این اداره رتبه سوم را در استان به خود اختصاص داده است.

رئیس کارگروه توسعه بخش کشاورزی کردکوی نیز افزود: راستی آزمائی یکی از اهداف مهم کارگروه بوده که در جلسه کار گروه استانی83 طرح تصویب شده کارگروه کشاورزی شهرستان کردکوی مورد تائید راستی آزمائی کارگروه توسعه بخش کشاورزی استان قرار گرفت.
الیاسی تصریح کرد: این راستی آزمائی نشان از دقت و نظارت همه اعضای کارگروه و حاصل تلاش کارگروه تخصصی مربوط بوده است و باید این موضوع را بیشتر  تقویت کنیم.
وی در ادامه در بحث اشتغال دستگاهای  افزود: خوشبختانه کمیته امداد با توجه به آمار در سال گذشته و امسال در حوزه اشتغال به تعهد خود خوب عمل کرده و اعتبارات زیادی در بخش های مختلف برای مدد جویان خود دریافت کرده است.
الیاسی گفت: در این کارگروه 800 میلیون اعتبار مورد تصویب اعضای در بخش های مختلف کشاورزی قرار گرفت.
همچنین رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردکوی نیز گفت: امسال در سایت رصد اشتغال شهرستان 333 نفرثبت نام کرده اند که 209 نفر انفرادی ،12 شرکت سهامی خاص به تعداد 41 نفر و 12 شرکت تعاونی به تعداد 83 نفر بوده اند.
ارسال نظر