ایجاد بستر فرهنگی مهارت و مهارت آموزی وظیفه ماست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 493 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:30 ب.ظ، شنبه، 5 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

بمناسبت ۶ مرداد ماه، روز کارفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای همایشی به منظور توسعه، ترویج و ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی با حضور مهندس تیرانداز مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی، الیاسی فرماندار کردکوی، مسئولین شهرستانی و تعداد کثیری از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای ایلوار در این مرکز آموزشی برگزار شد.

6mordadبه گزارش خبرنگار رادکانا، بمناسبت 6 مرداد ماه، روز کارفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای همایشی به منظور توسعه، ترویج و ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی با حضور مهندس تیرانداز مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی، الیاسی فرماندار کردکوی، مسئولین شهرستانی و تعداد کثیری از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای ایلوار در این مرکز آموزشی برگزار شد.

مهندس رمضانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کردکوی در این همایش ضمن قدردانی از کمک های بی بدیل امام جمعه کردکوی و فرماندار کردکوی به مرکز آموزش فنی و حرفه ای کردکوی گفت: فرماندار کردکوی و حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان در این سالهایی که بنده در این مرکز فعالیت می کنم کمک های شایان و قابل توجهی به این مرکز آموزشی کردند که قابل تقدیر و تشکر می باشد.

وی در ادامه گزارشی از عملکرد خوب و مثبت این مرکز آموزشی و خدماتی که به کارآموزان و هنرجویان ارائه دادند را تشریح کرد.

ایجاد بستر فرهنگی مهارت و مهارت آموزی وظیفه ماست.

مهندس تیرانداز مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در ادامه این همایش ضمن تقدیر از مهندس رمضانی عنوان کرد: ایجاد بستر فرهنگی مهارت و مهارت آموزی وظیفه ماست.

وی افزود: ایجاد بستری که مردم را به سمت و سوی یادگیری و مهارت آموزی سوق دهد امری بسیار مهم می باشد. فرزندان ما باید در کنار مدرک تحصیلی که دریافت می کنند مهارت کسب کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تأکید کرد: مکانی که می توانیم در آن سرمایه گذاری کنیم و به بازخورد آن در کوتاه مدت اتکا کنیم فنی و حرفه ای و کسب مهارت است.

وی در پایان مباحث خود اظهار داشت: از خداوند منان خواستارم همدلی و همزبانی بین دستگاه های اجرایی را بیشتر کند تا مبحث فرهنگ مهارت آموزی در مردم نهادینه شود.

آموزش و مهارت در حوزه فنی و حرفه ای امری مهم است.

رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی در این همایش ضمن مهم دانستن حماسه اقتصادی گفت: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب امسال را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری کردند به حول و قوه الهی توانستیم حماسه ای سیاسی را با عقل و درایت و منطق و جدیت و بصیرت با موفقیت پشت سر گذاریم و در حال حاضر باید تمام تلاشمان را برای محقق شدن حماسه اقتصادی کنیم.

وی افزود: آموزش و مهارت در حوزه فنی و حرفه ای امری مهم است.

فرماندار کردکوی در ادامه ابراز داشت: آموزش فنی و حرفه ای با وجود تبلیغات خوب و وسیع در بین جامعه و خانواده و عملکرد خوب و شفافی که دارد موفق به کسب جایگاه خوبی شد.

وی با اشاره به آگاهی از نیاز مردم در هر حوزه اظهار داشت: باید در سطح جامعه نیازسنجی هایی صورت گیرد تا از نیاز مردم آگاه شویم.

ارسال نظر