ایجاد تفرقه در بین مسلمانان از خواسته های دشمنان اسلام است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 295 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:30 ق.ظ، چهارشنبه، 9 دی، سال 1394 نظرات بدون نظر

روحانی مستقر روستای دنگلان گفت: اختلاف اندازی و ایجاد تفرقه در بین مسلمین از خواسته های دشمنان اسلام و کشورهای استکباری است

1295749به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام سید ایوب طاهری در مراسم جشن میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت که در مسجد حضرت صاحب الزمان روستای دنگلان برگزار شد، طی سخنانی ضمن تبریک این مناسبت ها در خصوص اهمیت و ضرورت وحدت در اسلام و بین مسلمین به تفصیل سخن گفت.
روحانی مستقر روستای دنگلان با بیان این مطلب که امام با درک این واقعیت که دشمنان اسلام در صدد اختلاف اندازی بین مسلمین هستند و از طرفی دیگر پیروزیهای مسلمانان با حفظ وحدت رقم خواهد خورد تأکید کرد: امام خمینی(ره) با تیزبینی خاصی این هفته را به هفته وحدت نامگذاری فرمودند و با این اقدام شان جلوی بسیاری از سوء استفاده های دشمنان اسلام و مسلمین را گرفتند.
وی همچنین با اشاره به تاریخ صدر اسلام اذعان داشت: هر جا مسلمانان به پیروزی رسیدند و دشمنان را مغلوب کردند در سایه وحدت بوده است و هر کجا اتحاد مسلمانان از بین رفت شکست های سختی را متحمل شدند.
حجت‌الاسلام طاهری در خاتمه تصریح کرد: با توجه به وضعیت موجود جهان اسلام و هجمه های ناجوانمردانه دشمنان اسلام، امروز بیش از هر زمان دیگری احتیاج به وحدت و یکپارچگی داریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر