ایران نتوانست از غول مرحله آخر عبور کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 477 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:38 ق.ظ، یکشنبه، 23 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

تیم ملی والیبال ایران که برای نخستین بار در رقابت‌های لیگ جهانی شرکت کرده بود در حالی این مسابقات را به پایان رساند که با درخشش خود و مغلوب کردن بزرگانی چون ایتالیا و کوبا عنوان پدیده را به خود اختصاص داده بود اما در آخرین گام برابر آلمان شکست خانگی را پذیرفت تا وداع تلخی با این رقابت‌ها داشته باشد.

thumb288-8b48e3daab0033bbe555cf87bce40299به گزارش رادکانا، دومین دیدار تیم های ملی والیبال ایران و آلمان در هفته پایانی لیگ جهانی از ساعت 21 امروز شنبه در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در پایان مهمان اروپایی موفق شد با نتیجه 3 بر صفر برابر ایران به پیروزی برسد و شکست در بازی اول را جبران کند.

تیم ملی والیبال ایران در این دیدار که نسبت به دیدار اول با اشتباهات بیشتری از سوی بازیکنان همراه بود و ملی پوشان نشاط دیدارهای گذشته را نداشتند با نتایج 25 بر 21 ، 25 بر 23 و 25 بر22 نتیجه را به تیم آلمان واگذار کردند تا وداع تلخی با لیگ جهانی داشته باشند.

در این مسابقه آلمان ها که نشان دادند انالیز خوبی نسبت به تیم ملی ایران داشتند نمایش قابل قبولی را ارائه کردند و در هر سه گیم تیم برتر میدان بودند و با اعتماد به نفس بالایی امتیازات را کسب کردند. در مقابل ملی پوشان ایران نتوانستند مثل دیدارهای گذشته با قدرت کار کنند و با عملکردی ضعیف تر از دیدارهای گذشته در نهایت 3 بر صفر مغلوب مهمان اروپایی خود شد.

شاگردان خولیو ولاسکو در شرایطی این دیدار را واگذار کردند که برای نخستین بار در رقابت های لیگ جهانی شرکت کردند و نمایش خیره کننده ای را از خود ارائه دادند. تیم ملی ایران با این شکست 15 امتیازی ماند و آلمان ها با این پیروزی 17 امتیازی شدند و در جدول رده بندی بالاتر از ایران قرار گرفتند.

در پایان رقابت های گروه دوم رقابتهای لیگ جهانی تیم ملی ایتالیا با 19 امتیاز در رده اول قرار گرفت، روسیه با همین تعداد امتیاز در جایگاه دوم ایستاد، آلمان با 17 تیم سوم شد و صربستان با 16 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت. ایران با 15 امتیاز در رده پنجم ایستاد و کوبا با 4 امتیاز در رده ششم و آخر قرار گرفت. از این گروه تیم های ایتالیا و روسیه به مرحله بعد صعود کردند. مهر

ارسال نظر