ایستادگی در برابر اراده ی مردم و قانون اساسی جرقه فتنه‌ای بود که آب در هاون دشمنان انقلاب ریخت / برخی خواص از بیان مطالب شرم آور پیرامون شکستن حصرسران فتنه پرهیز کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 457 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:30 ق.ظ، جمعه، 5 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان در بیانیه‌ای به مناسبت ۹ دی آورده است: برخی افراد در بدنه دستگاه‌های اجرایی و برخی خواص و سیاسیون از بیان مطالب شرم آور پیرامون لزوم شکستن این حصر پرهیز کنند زیرا …

32014_origبه گزارش رادکانا، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان در آستانه سالروز حماسی 9دی بیانیه‌ ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

نهم دیماه روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است که ملت ایران را واکسینه کرد.حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)

نهم دی ماه سال 88  برگ زرینی از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی است که پیام ولایت‌مداری ملت بسیجی و قدرشناس ایران را به جهانیان فریاد زد، فریادی که خود حاصل ژرفای بصیرت و آگاهی و منبعث از فرهنگ عاشورا و حمیت مذهبی مردم مومن و انقلابی  ایران بود.

حماسه 9 دی ماه ملت ایران با همه عظمت و بزرگی یک نکته مهم داشت و آن این بود که نشان داد مردم فهیم ایران همچنان زنده و بیدار و پا در رکاب و مطیع ولی خود در صحنه حضور دارند و دست از آرمان‌های‌شان بر نخواهند داشت و هیچ فتنه و بهانه‌‌ای نمی‌تواند در عزم مردم شهیدپرور ایران برای تقویت و بالندگی انقلاب و نظام اسلامی خللی ایجاد کند.

تاریخ 36 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفت‌های هسته‌ای تنها بخشی از نمونه‌های بارزی است که بینی بدخواهان و معاندان را بر خاک ذلت نشانده است.

ایستادگی در برابر اراده ی مردم و قانون اساسی جرقه فتنه‌ای بود که آب در هاون دشمنان انقلاب ریخت

در بخشی از این بیانیه آمده است : ایستادگی در برابر خواست و اراده ی مردم و قانون اساسی جرقه فتنه‌ای بود که آب در هاون دشمنان انقلاب ریخت و شعله‌ای برافروخت که قبل از همه برپاکنندگانش را در خود بلعید. ملت و نظام اسلامی با مهربانی و تنها با روشنگری در برابر موج جهالت و نادانی برخی ایستاد اما اهانت به خیمه عزای امام حسین در عاشورای حسینی و پاره کردن عکس بنیانگزار کبیر انقلاب چیزی نبود که مردم بتوانند از آن چشم بپوشند فلذا این اهانت آشکار بغض در گلو مانده ملت مسلمان ایران را شکست و موج خشم امت عاشورایی ایران اسلامی که از اعماق قلوب پیروان مکتب حسینی فوران می‌کرد نتیجه‌اش خلق حماسه‌ای عظیم و باشکوه و طوفانی بود که بساط فتنه و فتنه گران را از بیخ و بن برچید..

احترام به ملت، قانون و فصل الخطاب بودن رهبری 3 شاخص مهم در رخدادهای سیاسی و اجتماعی

جنبش دانشجویی و به طور خاص بسیج دانشجویی احترام به ملت و احترام به قانون و فصل الخطاب بودن رهبری را سه شاخص مهم در حوادث و رخدادهای سیاسی و اجتماعی می‌داند و بر این باور است که ایستادن در برابر این سه شاخص درهر زمان و از سوی هر شخصی که باشد دیکتاتوری و فتنه انگیزی و خیانت به مردم و کشور است و قطعا فرزندان انقلاب در بسیج دانشجویی با قانون شکنان هیچ گونه تسامح و تساهلی نخواهند داشت.

به همه فعالان سیاسی و اجتماعی در کشور نیز توصیه می‌کنیم به دور از همه اختلاف سلیقه‌ها و تفاوت نگرش‌ها در حوزه منافع ملی صدای واحدی از آن‌ها بیرون بیاید و اینگونه نشود که صلاح نظام و انقلاب به پای وابستگی‌های جریانی و سیاسی و تعلقات شخصی و شخصیت زدگی ذبح شود.

فتنه آزمونی بزرگ برای خواص که تا انتهای تاریخ برای سنجش میزان دلبستگی خواص به نظام و انقلاب باقی خواهد ماند

این بیانیه می افزاید: فتنه 88 آزمونی بزرگ بود برای همه خواص و خوشا به حال آنان که با خرج آبروی خود برای انقلاب سربلند از این آزمون بیرون آمدند و البته این امتحان تا انتهای تاریخ برای سنجش میزان دلبستگی خواص در همه اعصار و نسل‌ها به نظام و انقلاب باقی خواهد ماند.

سیره عملی و مدیریتی رهبر معظم انقلاب اسلامی در آن مقطع ثابت کرد که اگر حسن تدبیر و ظرفیت عظیم و الهی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نبود، فتنه سال 88 می‌توانست عواقب غیرقابل جبرانی برای نظام و انقلاب به همراه داشته باشد. مقام معظم رهبری از یک سو با فرصت دادن به همه جریانات، حجت را بر همه تمام کردند و از سویی دیگر با روشنگری و تبیین شرایط، بستر را برای ارتقای فهم عموم مردم و گروه‌های سیاسی مهیا نمودند.

البته نباید فراموش کرد که حضور خالصانه و ایثارگرایانه مرجعیت عالم تشیع، بخش قابل توجهی از علما، فضلا، روحانیون و طلاب جوان، بسیجیان همیشه در صحنه، اساتید فرهیخته دانشگاهی، تشکل‌های دانشجویی، هنرمندان، اصحاب رسانه و روشنگری ائمه جمعه شیعه و سنی در تریبون‌های نماز جمعه، بسیجیان در حلقه‌های صالحین و معرفت، اشعار و سروده‌های انقلابی و مجاهدت‌ ده‌ها قشر دیگر از نخبگان و خواص با تاسی از رهبری فرزانه انقلاب نیز همگی از عوامل شکست توطئه و دسیسه علیه انقلاب در سال 88 بود..

هرچندفتنه 88 طراحی‌ غرب و شیطان بزرگ بود اما آشوب طلبی سران فتنه نباید نادیده گرفته شود

همه باید بدانند فتنه 88 هرچند حاصل طراحی‌های چندین ساله غرب و شیطان بزرگ و خونخواری چون آمریکا بود اما ساده انگارانه است که آشوب طلبی سران فتنه به عنوان حلقه دوم اجرای سناریوی دشمن که با کج فهمی، لجاجت، خودخواهی، منفعت‌طلبی و از همه مهم‌تر ضعف خودسازی در آنها، موجب شد تا پنجه به صورت مردم و انقلاب اسلامی بکشند و با گردن‌کشی در مقابل قانون و اراده و خواست عمومی ملت ایران، بایستند نادیده انگاشته شود.

شهدای مقابله با فتنه مظلوم واقع شده‌اند / برخی خواص از بیان مطالب شرم آور پیرامون شکستن حصرسران فتنه پرهیز کنند

در ادامه این بیانیه آمده است: نکته دیگری که محل ناراحتی است، آنست که در هیاهوی پروژه کشته‌سازی استکبار جهانی و فتنه‌گران داخلی، شهدای جریان مقابله با فتنه در میان جریانات خودی هم مظلوم واقع شده‌اند و جز موارد بسیار معدود، کمتر یاد و نامی از آن‌ها به خصوص در رسانه ملی برده می‌شود.در حالیکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، وظیفه دینی و ملی ماست و از این حیث شهدای هشت سال جنگ سخت با شهدای هشت ماه جنگ نرم هیچ تفاوتی با هم ندارند.

انتظار جریان دانشجویی اینست که حال که علی رغم خواست بسیاری از مردم، نظام جمهوری اسلامی با رافت و عطوفت از مجازات فتنه گران صرف نظر و به حصر خانگی آنها برای حفظ جان و امنیت شان اکتفا کرده است برخی افراد در بدنه دستگاه‌های اجرایی و برخی خواص و سیاسیون از بیان مطالب شرم آور در محافل سیاسی و حتی دانشگاهی پیرامون لزوم شکستن این حصر پرهیز کنند زیرا صبر انقلابی مردم نیز بالاخره لبریز خواهد شد.

اگر کسی برشاخه درخت انقلاب بنشیند و فتنه گری کند دانشجویان بسیجی شاخه‌های آفت زده را قاطعانه حرس خواهند کرد

جریان دانشجویی با تاسی از فرمایشات امام راحل عظیم الشان و رهبری فرزانه و بصیر انقلاب بر این موضوع واقف است که درخت پر ثمر انقلاب اسلامی همواره در خطر فتنه انگیزی دشمنان قسم خورده انقلاب و پدید آمدن فتنه‌های پیچیده‌ای خواهد بود فلذا خظاب به همه ایادی استکبار و به ویژه برخی فریب خوردگان داخلی اعلام می‌داریم: اگر کسی بر سر شاخه درخت انقلاب بنشیند و فتنه گری راه بیاندازد و سنگی در مسیر پیشرفت ملت ایران بیاندازد، دانشجویان بسیجی شاخه‌های آفت زده را قاطعانه حرس خواهند کرد و دستان خائن را ار مرفغ قطع خواهند نمود.

امروز چشم طمع دشمن به دستاوردهای درخشان علمی دانشمندان جوان و مومن ایران اسلامی است و با توطئه‌ها و حربه‌های مختلف قصد دارد مسیر پیشرفت و رشد کشور عزیزمان را مسدود سازد و با تحریم و فشار و تهدید، فرزندان رشید انقلاب را از تلاش و مجاهدت علمی بازدارد اما دانشجویان و دانشمندان جوان این سرزمین هیچگاه چنین ذلتی را به خود راه نخواهند داد و به زودی پرچم پرافتخار ایران سربلند را بر تمامی قلل رفیع علم و دانش به اهتزاز در خواهند آورد.

از همه مردم عزیز کشورمان نیز می‌خواهیم با درک شرایط حساس کشور با تمام وجود در تقویت وحدت و همدلی میان آحاد ملت و دولت محترم بکوشند و با حمایت‌های بی دریغ در عین ارائه نقدهای منصفانه، خادمان ملت را در دولت یاری رسانند تا همه باهم همچون گذشته در مقابل استکبار و مستکبرین با قدرت قد برفراشته و ایستادگی کنیم و با حضوری مداوم و گسترده و نگاه به سرچشمه معارف، ولایت و رهبری کشتی نجات انسان‌ها را با گذر از طوفان‌ها و موج‌های خطرناک به ناخدای اصلی آن حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) بسپاریم.

در انتها از دستگاه‌های اجرایی و ذیربط به ویژه صدا و سیما جمهوری اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور و دولت محترم می‌خواهیم با نقش آفرینی موثر و مسئولانه مقدمات حضور حماسی مردم عزیز را در مراسمات روز نهم دیماه و برگزاری باشکوه این مراسمات ایفا کنند چرا که در واقع حضور مردم در صحنه، سلاح راهبردی و سرمایه سرنوشت ساز کشور است که همواره سرنوشتی دهشتناک و مأیوس کننده‌ای را به دشمنان تحمیل کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر