این بچه ها حتی معنی شعارهایشان را نمی دانستند دستگیرشده ها جوانان کم سن و سالی بودند که برای هیجانات و ماجراجویی آمده بودند / دستگیری عناصر جریان سلطنت طلب در گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 138 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:30 ب.ظ، دوشنبه، 11 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

دادستان مرکز استان گفت: عمده افراد دستگیر شده جوانان کم سن و سالی بودند که به دلیل هیجانات و ماجراجویی به کف خیابان آمده بودند و اقدامات آنها هدفمند و بصورت شبکه نبود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حقی دادستان مرکز استان گلستان دقایقی پیش در گفت گو با خبرنگار گلستان ما در خصوص وقایع شب گذشته گرگان اظهار کرد : عمده افرادی که شب گذشته به خیابان آمده بودند بچه های کم سن و سال و بی تجربه ای بودند که از سر هیجانات در خیابان حضور داشتند .

حجت الاسلام حقی افزود : بسیاری از این بچه ها معنی شعارهایی که می دادند را نمی دانستند و در یک موج خاص قرار گرفته بودند و مطالبی را می گفتند که اعتقادی به آن نداشتند.

وی تصریح کرد : وقتی از افرادی که در کف خیابان دستگیر شده بودند مصاحبه گرفتیم ، معلوم شد بچه های بی تجربه ای بودند که بخاطر خالی کردن هیجانات و ماجراجویی دست به این کار زدند.

دادستان مرکز استان گلستان گفت : هیچ کدام از اقدامات انجام شده توسط این بچه ها اساسی ، هدفمند و برنامه ریزی شده و به صورت شبکه نبود .

حقی ادامه داد : یک عده ای هم که دستگیر شدند لیدر جریانات سلطنت طلب بودند و قصد بر هم زدن نظم عمومی و آشوب را داشتند و البته در تور رصد بچه های اطلاعاتی ما بوده و دستگیر شدند .

وی متذکر شد : بچه ها مراقب باشند و اینگونه به خیابان نیایند که مورد سوء استفاده قرار بگیرند و برای خانواده ها پشیمانی و عذرخواهی ایجاد کنند چرا که اینگونه اقدامات عمل مجرمانه است و ممکن است با ایجاد پرونده قضایی برای آنها سابقه درست شود که بعدا با مشکل برخورد کنند .

انتهای پیام /

ارسال نظر