این شهدا هستند که راه را به ما نشان می دهند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 542 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:41 ب.ظ، یکشنبه، 19 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه شهدا چراغ راه را به ما نشان می دهند، خاطرنشان کرد: همواره اعتقاد داشته ام که این شهدا هستند که بعد از جنگ تحمیلی در مقاطع حساس به داد اسلام و کشور رسیده اند و همواره با حضورشان فضای شهر و دل ها را عوض می کنند.

thumb271-317638610eb4b98ad7a357dd72a9a483به گزارش رادکانا، سردار محمدحسین بابایی، فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، صبح امروز (19 آبان) در حاشیه تشییع 3 شهید گمنام دفاع مقدس در گرگان گفت: این شهدایی که امروز می بینید به گرگان آمده اند روزگاری جوانان برومندی بودند که با غیرت و مردانگی در مقابل تجاوز رژیم بعث ایستادند.

وی افزود: ما در جبهه ها دیدیم که این جوانان که امروز بصورت گمنام به شهرمان آمده اند چه کارهای خارق العاده ای انجام دادند که چشم جهانیان را خیره کردند، فتح خرمشهر، کربلای 5 و عملیات والفجر 8جزو افتخارات نظام اسلامی هستند که هیچگاه از صفحه تاریخ این کشور پاک نخواهد شد.

بابایی با اشاره به اینکه شهدا چراغ راه را به ما نشان می دهند، خاطرنشان کرد: همواره اعتقاد داشته ام که این شهدا هستند که بعد از جنگ تحمیلی در مقاطع حساس به داد اسلام و کشور رسیده اند و همواره با حضورشان فضای شهر و دل ها را عوض می کنند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان تصریح کرد: شهدای گمنام غریبه نیستند چرا که امروز همرزمان آنها، مادران و پدران شهید و برادران جوان آنها به استقبال آنها آمده و با شور و شعف خاصی آنها را بدرقه می کنند.

بابایی اظهارداشت: باید راه و رسم شهدا را در زندگی روزمره و عادی خود جاری و ساری کنیم تا بتوانیم به یک آرامش دنیوی و اخروی برسیم چرا که بدون الگو نمی توان در جامعه امروزی از تلاطم زرق و برق ها به آسانی گذشت.

وی تاکید کرد: دانشجویان همواره شهدا را چون نگینی دربغل داشته اند و دیدیم که تابحال مراسمات مختلفی با مرکزیت و محوریت شهدای گمنام در دانشگاه ها برگزار می شود و دانشجویان هم استقبال می کنند.

ارسال نظر