این همه مقدمه چینی کردید تا احمدی نژاد را دیکتاتور بخوانید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 564 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:39 ق.ظ، دوشنبه، 11 فروردین، سال 1393 نظرات یک نظر

: یکی از سایتهای استانی در مطلبی بنام “هزینه دیکتاتوری” به این نتیجه رسید که احمدی نژاد هم در ایران در روند دیکتاوری قدم بر می داشت اما یک مخاطب گلستانی جواب دندان شکنی به این نویسنده متوهم داد.

radkanaبه گزارش رادکانا، سایت الکامیز در مقاله ای بنام “هزینه های دیکتاتوری” که از طرف یکی از نویسندگان این سایت نوشته شده با اشاره به دیکتاتوری در ترکمنستان و کشورهای دیگر و نشان دادن ظاهر و باطن دیکتاتوری و دیکتاتورها نهایتا به این نتیجه رسید :

“…البته از این کارهای خیلی بزرگ و نشدنی در زمان احمدی نژاد هم تحت عنوان مسکن مهر شروع شد و هم تورم خیلی زیادی را سبب شد که دستیابی فقرا به مسکن را دشوار کرد وهم خیلی از آنها نیمه کاره رها شده است و اتمام آنها به سالها بودجه و صرف وقت زیاد نیاز دارد.”

اما یک مخاطب گلستانی با درج نظر خود ذیل مطلب این نویسنده جواب دندان شکنی به وی داد که از منظر خوانندگان می گذرد.

“… تمام این مقدمه چینی ها رو کردید تا آخرش برسید به این که احمدی نژاد دیکتاتور بوده؟

دیکتاتوری اینه که یه دولتی که ادعای آزادی و اعتدال و … داره بعد از چند ماه تو عزل و نصب ها رکورد بزنه و کلی روزنامه و سایت رو توقیف کنه و امنیتی ترین کابینه کشور رو معرفی کنه به مجلس!

درضمن، شما هم بهتره در روز چند ساعتی مطالعه اقتصادی کنی تا مزایا و معایب و برآوردهای مسکن مهر رو توی یک خط جمع نکنی!

یه سری به سایت مهر ماندگار بزنید و حجم و ارزش ریالی و برآوردهای کلی این طرح ها رو ببینید، ضرر نداره. مقایسه ای هم با فعالیت های عمرانی توی دولت های اصلاحات و سازندگی بکنید، در تمام زمینه ها، سدسازی، مسکن، راهسازی، سوانح رانندگی، کشاورزی و … البته همه اینها نشان از یک سوزش 8ساله داره که تو وجود شما ها نهادینه شده! سوزشی که حالا حالا ها از ندای عدالتخواهی احمدی نژاد خواهید کشید.

khooo

کردکویی می گوید:

درود بر شرف و راستگویی دکتر احمدی نژاد بعدها قدرش را می فهمیم .

ارسال نظر