ای امت ایران فریب روشن فکران غرب زده و شرق زده را نخورید و حامی روحانیت باشید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 483 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:39 ق.ظ، چهارشنبه، 4 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

شهید قنبرعلی فراتی فرزند محمد متولد دی ماه سال ۱۳۴۵ در خانواده ای مذهبی در شهرستان کردکوی دیده به جهان گشو در آبان ماه سال ۶۱ در منطقه دهلران در عملیات محرم که با رمز یا زینب کبری (س) آغاز شده بود در مرحله اول عملیات مجروح شد و در مرحله دوم عملیات بر روی قله های بلند تصرفی از دشمن به شهادت نائل گشت و در مزار شهدای کردکوی دفن شد.

17-90مختصری از زندگینامه شهید قنبر علی فراتی:

شهید قنبرعلی فراتی از بسیجیان فعال پایگاه و عضو فعال انجمن اسلامی دانش آموزی شهرستان کردکوی و قاری قرآن ستاد نماز جمعه کردکوی بوده است و در فعالیت های فرهنگی مذهبی شهر شرکت داشته است و پس از آموزشهای نظامی عازم جبهه شد.

شهید قنبرعلی فراتی فرزند محمد متولد دی ماه سال 1345 در شهرستان کردکوی که در تیر ماه سال 61 از بسیج سپاه کردکوی عازم جبهه ی غرب کشور شد و بعد 3 ماه حضور در منطقه مریوان کردستان با پایان مأموریت سه ماهه به منطقه جنوب کشور اعزام شد و در آبان ماه سال 61 در منطقه دهلران در عملیات محرم رمز یا زینب کبری (س) و پس مجروحیت مختصر در مرحله اول عملیات در مرحله دوم عملیات بر روی قله های بلند تصرفی از دشمن به شهادت نائل گشت و در مزار شهدای کردکوی دفن شد.

روحش شاد باد و یادش گرامی

وصیت نامه شهید قنبر علی فراتی :

درود بر انبیاء ، سلام بر اوصیاء ، سلام بر طاهرین ، سلام بر امام مهدی (عج) منجی انسان ها، سلام بر نائبش امام خمینی این ابراهیم زمان این بت شکن قرن این ابر مرد زمان و قاعد بزرگ و سلام بر شما رزمندگان اسلام که در جبهه های حق علیه باطل می جنگید.

حال که به جبهه میروم و پای در چکمه می کنم و سینه دشمن را نشانه می روم، نه بخاطر کینه و خصم بلکه برای احیای دینم و صدور انقلابم است و از خدای بزرگ می خواهم که مرا یاری کند تا در راه او گام بردارم و تمام وجودم در راه او باشد در این راه که می روم هر گلوله ای که به تنم می خورد بیاد خدا تحمل می کنم و از او می خواهم که قدرت صبر و طاقت به من عنایت کند.

سلام بر پدر و مادر و ننه عزیزم که برای من زحمت ها کشیده اند.

مادرم از تو می خواهم که برایم اشک نریزی و مانند مادران شهدای به خاک و خون خفته در بین زن ها سرت را بالا بگیری که چون من، جوانی را در راه اسلام پرورش دادی و بسوی خدا سوق دادی و پدر عزیزم هرچند که من در این غائله نمی دانم چه حادثه ای برایم پیش می آید و من همین قدر می دانم که اگر کشته شوم هر چند که در راه اسلام و هدفم کشته شدم ولی می دانم که داغی بر دلتان گذاشته ام .

17-90

“ای امت ایران هرگز فریب منافقین و روشن فکران غرب زده و شرق زده را نخورید و روحانیت مبارز را حامی باشید”.

پدر و مادر مهربانم اگر نتوانستم برای شما فرزند شایسته ای باشم مرا ببخشید، اگر نتوانستم برای جامعه خود مفید باشم معذرت می خواهم اگر نتوانستم برای آشنایان وظیفه ای انجام دهم پوزش می طلبم.

پدر و مادر گرامیم راهی که انتخاب نمودم با شناخت بوده و راهی است که در آن راه باید برای استحکام بخشیدن نظام جمهوری اسلامی از خون و جان خود مایه گذاشته و اگر در این راه افتخار شهادت نصیبم شده به آرزوی دیرینه ام رسیده ام زیرا اینکه رسالت مکتب ما چنین است.

دوستان و خویشان : امروز زمان امتحان است؛ دو جبهه وجود دارد حسینی و یزیدی از فرصت استفاده کنید و به جبهه حسین بپیوندید.

قدر امام را بدانید چون اگر ندانید بر اثر کفران نعمت دچار بلاهای عظیم خواهید شد.

امروز روز یاری به همنوعان است روز اتفاق است، روز جهاد است، جهاد در همه جبهه های موجود.

به جنگ زده ها کمک کنید، در زیر پرچم اسلام جمع شوید و از شما می خواهم که امام را رها نکرده و همیشه در سنگر ولایت فقیه با دشمنان خدا بجنگید.

از مادر مهربانم تشکر می کنم که چنین فرزندی تربیت کرد و از او می خواهم که بعد از شهید شدن من به مادران دیگری که فرزندانشان در جبهه هستند روحیه بدهد و آنها را تشویق کند که راه شهداء را ادامه دهند و سستی نکنند در همین جا سخن را خاتمه می دهم و امیدوارم تمامی لشکریان حق بر باطل پیروز شوند و خداوند توفیق به سپاه، ارتش، بسیج و نیروهای عشایر و مردمی بدهد تا در راه پاسداری از انقلاب جانفشانی کنند به امید آن روز.

“مقدار پولی که دارم به قضای نماز و روزه بدهید”

والسلام

ارسال نظر