بابایی: مقایسه افراد با معیار‌های ولایتمداری راه انتخاب اصلح است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 660 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:17 ب.ظ، پنج شنبه، 12 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: لازمه انتخاب اصلح، ایجاد بصیرت و مقایسه افراد با معیار‌های ولایتمداری، شجاعت، عدالت، ساده‌زیستی، حامی مظلوم بودن، متدین و … است.

13901208000496_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا استان گلستان، محمدحسین بابایی ضمن اشاره به تحریم دشمن اظهار داشت: امروزه دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف کشیده‌اند و تمام قدرت خود را برای جنگ اقتصادی با ایران به کار گرفته‌اند که راه‌حل مبارزه با این جنگ همانی است که مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود بیان کرده‌اند و آن «اقتصاد مقاومتی» است.

وی تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران تحریم‌های گوناگونی را در موارد، هسته‌ای، انرژی، قطعات صنعتی، پزشکی، بانکی و پولی برای ایران اجرا کرده‌اند که در انتظار حصول اهداف خود از این تحریم‌ها هستند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: هدف از اجرای این تحریم‌ها ابتدا فراگیر کردن نارضایتی عمومی در سطح جامعه و سپس تجدید نظر مسئولان این نظام در خصوص سیاسیت‌های غرب به گونه‌ای که جمهوری اسلامی ایران در برابر خواسته‌های آنها تسلیم شوند.

وی افزود: آنهایی که نمی‌خواهند شاهد پیشرفت جمهوری اسلامی ایران باشند با ایجاد تحریم‌های گوناگون و مشکلات اقتصادی و همچنین تلاش در ایجاد ناامنی در کشور، قصد ناامید کردن مردم را داشته تا در انتخابات پیش‌رو شرکت نکنند ولی تا به حال با هوشیاری مردم نتوانسته‌اند به این اهداف خود برسند.

بابایی با اشاره به انتخابات سال‌جاری گفت: باید اصلح‌ترین فرد را انتخاب کنیم و لازمه این انتخاب، ایجاد بصیرت و مقایسه افراد با معیار‌های ولایتمداری، شجاعت، عدالت، ساده‌زیستی، حامی مظلوم بودن، متدین و … است.

وی گفت: امروزه دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف کشیده‌اند و تمام قدرت خود را برای جنگ اقتصادی با ایران به کار گرفته‌اند که راه‌حل مبارزه با این جنگ همانی است که مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود بیان کرده‌اند و آن «اقتصاد مقاومتی» است یعنی هر ایرانی یک تولیدکننده باشد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای «اقتصاد مقاومتی» در استان گفت: بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان با توزیع گسترده جوجه و همچنین بچه ماهی در سطح استان قصد دارد تا خانواده‌های ایرانی خود تولیدکننده این محصولات باشند همچنین اقدامات دیگری نیز در این زمینه در حال برنامه‌ریزی است که در آینده اعلام خواهد شد.

 

ارسال نظر