باحضور در راهپیمایی روز قدس همدلی و همزبانی خود را در حمایت از ستمدیدگان به منصه ظهور رسانیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 200 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:01 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی: هرچه حضور مردم ولایتمدار و خداجو در این راهپیمایی باعظمت تر و باشکوه تر و همراه با وحدت و همبستگی بیشتر باشد، دستاوردهای این حرکت اسلامی و الهی نیز افزون تر و موثرتر خواهد بود.

8615111به گزارش رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی، در پیامی با تبیین اهمیت روز جهانی قدس، از مردم شهرستان کردکوی برای حضور پرشور در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز دعوت بعمل آورد.
حجت الاسلام محمودی در ابتدای این پیام با اشاره به سخن پیامبرعظیم الشأن اسلام (ص) که می‌فرمایند (هر کسی فریاد دادخواهی مظلومی را بشنود و به داد او نرسد، مسلمان نیست)، حضور در راهپیمایی روز قدس را در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی امری لازم و ضروری دانست.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردکوی در ادامه این پیام، با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روز قدس، گفت: تدبیر هوشمندانه امام راحل عظیم الشأن در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام” روز جهانی قدس” فرصت بی بدیلی را فراروی امت اسلامی در سراسر جهان قرار داد تا اتحاد خویش را علیه دشمنان فریاد زنند و پرچم مظلومیت فلسطین را در برابر مدعیان دروغین حقوق بشر به اهتزار در آورند.
محمودی همچنین در این پیام تصریح کرد: جنایت های بی شمار عوامل استکبار و صهیونیسم بین الملل در فلسطین اشغالی، لبنان، سوریه، عراق و یمن و برخی دیگر از کشورهای اسلامی ایجاب می کند، مردم فهیم و انقلابی ایران ضمن اعلان حمایت قاطع از آرمان رهایی قدس شریف و حقوق ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین، جنایت اشغالگران و حامیان آنان را محکوم کرده و همدلی و همزبانی خود را در حمایت از ستمدیدگان به منصه ی ظهور رسانند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه این پیام با تأکید بر اهمیت حضور مردم آگاه شهرستان کردکوی در راهپیمایی یوم ا… قدس، خاطرنشان کرد: هرچه حضور مردم ولایتمدار و خداجو در این راهپیمایی باعظمت تر و باشکوه تر و همراه با وحدت و همبستگی بیشتر باشد، دستاوردهای این حرکت اسلامی و الهی نیز افزون تر و موثرتر خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر