بازداشت ۴ خرده فروش مواد مخدر در بندرترکمن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 357 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:00 ب.ظ، شنبه، 21 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی شهرستان ترکمن از اجرای طرح پاکسازی نقاط پرخطر و دستگیری چهار خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

1962047به گزارش سرویس جنایی رادکانا، سرهنگ حسین پهلوان دلیر در گفتگو با مهر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در راستای طرح عملیات مبارزه با عوامل توزیع مواد مخدر، موفق به دستگیری چهار خرده فروش مواد مخدر شدند.

وی افزود: در راستای درخواست ها و دغدغه های شهروندان و برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و جمع آوری معتادان پر خطر، با بسیج نیروها و امکانات پلیس مبارزه با موادمخدر، ماموران اقدام به جمع آوری معتادان و توزیع کنندگان موادمخدر کردند.

او به جمع آوری ۱۹ معتاد متهاجر اشاره کرد و گفت: تعدادی از معتادان برای بازپروری تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند. در بازرسی های انجام شده از محل اختفا و پاتوق های معتادان، مقادیری موادمخدر از نوع صنعتی و سنتی نیز کشف شد.

سرهنگ پهلوان دلیر اعتیاد را ریشه اصلی جرایم خرد دانست و گفت: ترد معتادان از خانه و کاشانه، محل کار و … زمینه ای برای گرایش افزاد به سمت ارتکاب جرم و بزه در جامعه است و باید تمامی اطرافیان و نزدیکان فرد معتاد نسبت به پیشگیری و درمان فرد آسیب دیده اقدام کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن در پایان از توقیف ۴۰ موتورسیکلت خبر داد و گفت: موتورسیکلت های توقیفی پس از صورتجلسه به پارکینگ منتقل شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر