بازدید نماینده مجلس از مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,031 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:55 ق.ظ، چهارشنبه، 29 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

تقویت پست فوق توزیع یساقی و افزایش ۳۳ % ظرفیت شبکه در منطقه، نصب ۳۶ دستگاه پست توزیع و احداث ۸۹۷ متر شبکه فشار متوسط و ۴۹۸۸ متر شبکه فشار ضعیف که منجر به جلب رضایت ۷۴% درصدی تقاضاهای مردمی و افزایش بیش از ۲۰۰۰ مشترک به جمع مشترکین برق شهرستان کردکوی گردید، از اهم اقدامات این مدیریت در سال۹۱ بوده است.

DSC00012به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان کردکوی، دکتر نظری مهر نماینده مردم شریف شهرستانهای کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در روز چهارشنبه مورخ 22/3/ 92 از این مدیریت بازدیدداشته اند.
در طی این بازدید دکتر نظری مهر ضمن درخواست تشریح شرایط فعلی صنعت برق در منطقه از مهندس عبداللهی فر، مراتب تقدیر و تشکر خود را از حجم وسیع اقدامات انجام شده برای تأمین برق متقاضیان و پایدار سازی شبکه های توزیع برق در سطح شهرستان اعلام نمود.
ضمناً وی اذعان داشت که با توجه به نتایج ثمر بخش خدمات صورت گرفته، میزان رضایت عمومی از عملکرد همکاران صنعت برق در منطقه به حد قابل قبولی افزایش یافته است.
در ادامه مهندس عبداللهی فر مدیریت توزیع برق کردکوی، ضمن ارائه گزارش موجز از عملکرد صنعت برق در سال 91 در منطقه به بیان فرصتها و تهدیدهای پیش رو این صنعت در سال جاری پرداخت و همچنین درخواست تأمین بودجه برای اصلاح شبکه های توزیع به منظور رفع ضعف ولتاژ برای برخی از مشترکین و نیز تأمین روشنایی معابرعمومی از اهم درخواستهای مطرح شده توسط وی در جلسه یاد شده بود.
ضمناً وی تأکید داشت تلاشهای صورت گرفته از سوی دکتر نظری مهر در جذب اعتبار مخصوص در سال 91 برای اصلاح شبکه های توزیع، در شرایط خاصی که شرکت توزیع برق استان گلستان با آن مواجه بود تأثیر بسزایی در رفع نقاط مشکل دار سطح شهرستان داشت و به نمایندگی از مقامات ارشد شرکت توزیع از وی تقدیر و تشکر نمودند و ابراز امیدواری نمودند در سایه تلاشهای گسترده این مقام، این اقدام ارزشمند در سال جاری نیز تداوم یابد.
تقویت پست فوق توزیع یساقی و افزایش 33 % ظرفیت شبکه در منطقه، نصب 36 دستگاه پست توزیع و احداث 897 متر شبکه فشار متوسط و 4988 متر شبکه فشار ضعیف که منجر به جلب رضایت 74% درصدی تقاضاهای مردمی و افزایش بیش از 2000 مشترک به جمع مشترکین برق شهرستان کردکوی گردید، از اهم اقدامات این مدیریت در سال91 بوده است.

از نتایج این همه تلاش و خدمات صورت گرفته با استفاده از توان بومی منطقه در سال “حمایت از تولید ملی ‘ کار و سرمایه ایرانی” کسب رتبه دوم در نظرسنجی طرح تکریم ارباب رجوع که توسط استانداری گلستان صورت گرفته و دریافت بیش از 30 لوح تقدیر از ادارات دولتی و سازمانهای مردم نهاد بود.

ارسال نظر