بازدیداستانی از شعبه های اخذ رأی کردکوی صورت پذیرفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,072 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:33 ب.ظ، جمعه، 24 خرداد، سال 1392 نظرات ۳ نظر

روحانی فر گفت: با تلاش های شبانه روزی تیم بازرسی، بحول و قوه الهی انتخاباتی بی حاشیه با صحت و سلامت و امنیت کامل در منطقه خواهیم داشت

IMG_0135محمد روحانی فر مسئول بازرسی انتخابات شهرستان کردکوی گفت: سنگدوینی بازرس ویژه غرب استان گلستان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت 10 صبح امروز 24 خرداد ماه از شعبه های اخذ رأی شهرستان کردکوی بازدید بعمل آورد.

وی افزود: سنگدوینی ضمن بازدید از اقدامات انجام شده، صورتجلسات، بازدیدها، کلاس ها و جلسات توجیهی در جهت بروز کردن بازرسی و اقدامات انجام شده جهت آمادگی بازرسان شهرستان اظهار داشت: با توجه به حضور نیروهای توانمند، باتجربه و کیفی در شهرستان و حضور آقای روحانی فر که از خانواده متدین و روحانی است و نیز نیروهای کیفی که به ایشان در امر بازرسی مشاوره و یاری می رسانند مطمئن هستم که انشاالله در برگزاری این انتخابات در کردکوی ما مشکلی نخواهیم داشت.

مسئول بازرسی انتخابات کردکوی خاطرنشان کرد: با تلاش های شبانه روزی تیم بازرسی، بحول و قوه الهی انتخاباتی بی حاشیه با صحت و سلامت و امنیت کامل در منطقه خواهیم داشت و با این انتخابات دل حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و خانواده معظم شهداء و دلسوزان به امر کشور و نظام را شاد خواهیم کرد.

 

ناشناس می گوید:

سلام .برای چی تغلب ؟؟؟؟؟ اقای صفر زاهد نفر 12 هم بود . با 2.136 رای چطور میشه یهو تعداد رای های این آقا بشه 3620؟؟؟؟چرا حق استاد دانشگاه آقای طاهر مصدق رو دارن میخورن و مسئولین ساکتند ؟!همه شاهدند که رای اعلام شد و طاهر مصدق با 4.167 رای هم در لیست 7 نفر بوده و نفر 6 اعلام کردن . حتی بالاتر از بسطامی . بعد از اعلام نتایج نهایی آقای صفر زاهد با داد و بیداد جلوی فرمانداری و صندوق بسیار مشکوک و پنهان کرده خود که ساعت 11 صبح تحویل دادند از نفر 12 هم به نفر 7 انتقال پیدا کنه ؟آقایان مسئول محترم چرا به همین سادگی از روی این مسائل چشم پوشی میکنید ؟؟؟؟با داد و بیداد رای گرفتن !!!! حتی با خبر شدیم که هنوز رئس و ناظر این رای گیری به علت تغلب حاضر به امضای صورت جلسه نشدند .پس چی شد که ….!!!!

حميد رضا حسيني می گوید:

رای های اعلام شده بدین صورت بود
1-فرشته ترک
2-نگار شهری
3-نجیب زنگی
4-امید دانشیار
5-عظیمه مقدم
6-محمد طاهر مصدق
7-علی اکبر بسطامی
به چه دلیلی ساعت یک بعد از ظهر آقای محمد طاهر مصدق خط خورد و صفر زاهد جانشین شد ؟تو روز روشن رای مردم و خوردند .آقای صفر زاهد این رسمش نیست . ما شهر آباد میخواهیم با مسئولین پاک….. سالی که نکوست از بهارش پیداست!

حميد رضا حسيني می گوید:

سلام .برای چی تغلب ؟؟؟؟؟ اقای صفر زاهد نفر 12 هم بود . با 2.136 رای چطور میشه یهو تعداد رای های این آقا بشه 3620؟؟؟؟چرا حق استاد دانشگاه آقای طاهر مصدق رو دارن میخورن و مسئولین ساکتند ؟!همه شاهدند که رای اعلام شد و طاهر مصدق با 4.167 رای هم در لیست 7 نفر بوده و نفر 6 اعلام کردن . حتی بالاتر از بسطامی . بعد از اعلام نتایج نهایی آقای صفر زاهد با داد و بیداد جلوی فرمانداری و صندوق بسیار مشکوک و پنهان کرده خود که ساعت 11 صبح تحویل دادند از نفر 12 هم به نفر 7 انتقال پیدا کنه ؟آقایان مسئول محترم چرا به همین سادگی از روی این مسائل چشم پوشی میکنید ؟؟؟؟با داد و بیداد رای گرفتن !!!! حتی با خبر شدیم که هنوز رئس و ناظر این رای گیری به علت تغلب حاضر به امضای صورت جلسه نشدند .پس چی شد که ….!!!!!

ارسال نظر