بازدید دانش آموزان دبیرستان شهید میاندره از بیمارستان فوق تخصص قلب کردکوی+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 791 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:30 ق.ظ، یکشنبه، 29 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید میاندره کردکوی امروز به مناسبت هفته مشاغل از بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) این شهر بازدید بعمل آوردند.

444به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، معمولا دانش آموزان قشری از جمعیت هستند که یا در زمان انتخاب شغل هستند و یا در آینده‌ای نزدیک به این امر مبادرت خواهند ورزید و از آنجا که شغل بخش مهمی از زندگی و تصمیمات انسان را در زندگی به خود اختصاص می‌دهد و بسیاری از جنبه‌های زندگی انسان در بزرگسالی تحت تاثیر شغل او در رضایت او از شغلش قرار می‌گیرد مدارس اولین کانونی هستند که در جهت کمک به راهنمایی شغلی جوانان مورد توجه قرار می‌گیرند.

لذا مدرسه می تواند با ایجاد حس مسئولیت پذیری در دانش آموزان نسبت به تامین نیازهای جامعه جهت طرح ریزی مناسب شغلی با مشاغل موجود در جامعه آنان را آشنا سازد تا دانش آموزان بتوانند تصمیم گیری مناسبی در خصوص انتخاب رشته تحصیلی، حرفه و شغل مناسب براساس استعداد خود در آینده داشته باشد؛ در این راستا همکاری کلیه اعضاء مدرسه از جمله مدیر و معاون و معلمان و مشاورین لازم و ضروری است.

دبیرستان شهید میاندره

لذا عدم همخوانی برنامه‌های مشاور، مدیر و معلمان، مشکلاتی را در راستای اجرای این امر بوجود خواهد آورد.

دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید میاندره کردکوی به مناسبت هفته مشاغل از بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) این شهر بازدید بعمل آوردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر