بازدید رایگان کارکنان ناجا و خانواده آنها از موزه ها و اماکن فرهنگی – تاریخی گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 319 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:30 ب.ظ، یکشنبه، 12 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، کارکنان نیروی انتظامی استان گلستان و خانواده آنها در روز ۱۷ مهر ماه از موزه ها و اماکن تاریخی و فرهنگی استان گلستان به صورت رایگان بازدید خواهند داشت.

20معاون میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان با اعلام این خبر گفت: در روز 17 مهر ماه به مناسبت هفته نیروی انتظامی، کارکنان نیروی انتظامی استان و خانواده آنها با ارائه کارت شناسایی معتبر می توانند از موزه ها واماکن تاریخی- فرهنگی سطح استان گلستان بازدید نمایند.

حمید عمرانی رکاوندی خاطرنشان کرد: استان گلستان با دارا بودن 8 موزه و میراث جهانی گنبد قابوس و بناها و محوطه های فرهنگی- تاریخی دیگر، میزبان این علاقه مندان خواهد بود.

وی افزود: در حال حاضر موزه های مردم شناسی گمیشان، صنایع دستی گرگان، کاخ موزه گرگان، موزه شهر گرگان، موزه تاریخ طبیعی و موزه حیات وحش و محیط زیست علی آباد کتول و موزه مردم شناسی مینودشت پذیرای این گروه از علاقمندان است.

عمرانی اظهار امیدواری کرد: با اجرای این برنامه ها، موزه ها و آثار تاریخی و میراثی این استان ، بیش از پیش معرفی شده و به عنوان نمادی از تمدن کهن این سرزمین، گردشگران را به این دیار فرامی خوانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر