بازدید فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان از شهرک صنعتی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,710 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:00 ب.ظ، یکشنبه، 21 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: آقای رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی به همراه هیئتی از اعضای شورای تامین شهرستان از شهرک صنعتی کردکوی و ضمن گفتگو با مدیران آن واحدهای صنعتی و مشکلات آنان را مورد بازرسی قرار دادند.

به گزارش رادکانا رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی به همراه هیئتی از اعضای شورای تأمین شهرستان از شهرک صنعتی کردکوی بازدید کردند.

الیاسی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی افزود: بررسی مشکلات مدیران واحدهای صنعتی از این برهه زمان ضمن سرعت بخشیدن به روند کار و رفع موانع محیط کارگری باعث دلگرمی مدیران واحد شده و تشویق صنعتگران در جهت تولید داخلی و آشنایی مسئولان با مشکلات موجود میباشد.

فرماندار کردکوی گفت: باید تلاش کرد تا واحدهای صنعتی و تولیدی با مشکل مواجعه نشوند و بستر فعالیت برای آنان فراهم گردد زیرا این واحدها کانون اشتغال و فرصتهای شغلی در جامعه اند و رونق آنها زیر ساز رونق تولید و اشتغال و رو نق بازار کار و سرمایه است.

در ادامه آقای مهندس هفت برادر مسئول پیگیری شهرک صنعتی کردکوی افزود: در شهرک صنعتی 20 کارخانه فعال  و 13 کارخانه بهره برداری شده وجود دارد که 208 نفر در آن اشتغال دارند.

وی افزود: در این شهرک بالغ بر 6 کارخانه تا سال جاری به بهره برداری خواهد رسید ولازم به ذکر است تا پایان سال فضای سبز، زیرسازی آسفالت، احداث کانال و جدول در شهرک انجام خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر