بازدید مددجویان بهبود یافته بهزیستی از مرکز فنی و حرفه ای شهدای ایلوار کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 629 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:09 ب.ظ، سه شنبه، 17 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

مددجویان مرکز بهبودی اقامتی ” رهایی به زندگی ” اداره بهزیستی شهرستان کردکوی در راستای آماده سازی و هدایت شغلی مددجویان سازمان بهزیستی و هماهنگی بعمل آمده توسط واحد پیشگیری و اشتغال اداره بهزیستی کردکوی از مرکز فنی و حرفه ای شهدای ایلوار و از کارگاههای مختلف (سردخانه و کولر اسپیلت، برق، مکانیک، پرورش کود و کرم و …) بازدید کردند.

DSCF6281به گزارش خبرنگار رادکانا، مددجویان مرکز بهبودی اقامتی ” رهایی به زندگی ” اداره بهزیستی شهرستان کردکوی در راستای آماده سازی و هدایت شغلی مددجویان سازمان بهزیستی و هماهنگی بعمل آمده توسط واحد پیشگیری و اشتغال اداره بهزیستی کردکوی از مرکز فنی و حرفه ای شهدای ایلوار و از کارگاههای مختلف (سردخانه و کولر اسپیلت، برق، مکانیک، پرورش کود و کرم و …) بازدید کردند.

موسی طیبی فر رئیس اداره بهزیستی کردکوی به همراه مهندس رمضانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ایلوار کردکوی در مراحل مختلف بازدید حضور داشته و راهنمایی های لازم را در خصوص هدایت این مددجویان به سمت مشاغل حرفه ای گوناگون بعمل آوردند.

طیبی فر در خصوص اهمیت ایجاد اشتغال و کارآفرینی و همچنین تشویق عزیزان بهبود یافته به شروعی دوباره در زمینه های کاری و اجتماعی سخنان مبسوطی را ایراد نمودند.

در ادامه مددجویان با اشتیاق کامل به دیدار از قسمتهای مختلف پرداخته و به توضیحات مدرسان و کارشناسان توجه می کردند که در پایان تعداد 10 نفر از مددجویان بهبود یافته آمادگی خود را برای ثبت نام دوره های آموزشی اعلام کردند.

ارسال نظر