بازدید مدیر امور ماشین آلات و کارشناس مسئول نظارت و ارزیابی بنیاد از سایت جدید روستای حاجی آباد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 741 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:19 ب.ظ، دوشنبه، 7 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا، مهندس مهرگانفر، مدیر امور ماشین آلات و مهندس شعبانی، کارشناس مسئول نظارت و ارزیابی معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن استان از سایت جدید روستای حاجی آباد که توسط بنیاد مسکن استان در حال احداث می باشد بازدید نمودند. در این بازدید میدانی، تصمیماتی در خصوص استقرار تعدادی از ماشین آلات بنیاد مسکن […]

ax khabar 654-bazdid az hajiabad (2)به گزارش رادکانا، مهندس مهرگانفر، مدیر امور ماشین آلات و مهندس شعبانی، کارشناس مسئول نظارت و ارزیابی معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن استان از سایت جدید روستای حاجی آباد که توسط بنیاد مسکن استان در حال احداث می باشد بازدید نمودند.

در این بازدید میدانی، تصمیماتی در خصوص استقرار تعدادی از ماشین آلات بنیاد مسکن استان و اجرای عملیات خاکبرداری معابر در راستای اجرای طرح هادی این روستای جابجا شده اتخاذ گردید.

لازم به ذکر است بنیاد مسکن استان در راستای اجرای برنامه جابجایی روستاهای در معرض خطر حوادث، اقدام به جابجایی روستای حاجی آباد نمود و تاکنون در فاز اول 25 واحد مسکونی را احداث و در فاز دوم نیز 25 واحد دیگر با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در حال احداث می باشد.

بنیاد مسکن استان همچنین مطالعات و اقدامات لازم در خصوص احداث 50 واحد مسکونی دیگر را در فاز سوم این طرح و اجرای طرح هادی این روستا را در دست اقدام دارد که در چند روز آینده اقدامات اجرایی آن شروع خواهد شد.

ارسال نظر