بازدید نماینده مجلس گرگان و آق قلا از روستای سلیمان تپه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 71 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:33 ب.ظ، شنبه، 7 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و بخشدار مرکزی گرگان از روستای سلیمان تپه بازدید و به بررسی مشکلات روستا پرداختند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و محمدرضا ترابی بخشدار از روستای سلیمان تپه بازدید و به بررسی مشکلات روستا پرداختند.

ترابی در این گفتگو عنوان کرد که در چند ماه گذشته تمام معابر داخل روستا شن ریزی و کوبیده شده و روستا تجهیز به باکس زباله شده که این زباله ها بصورت مکانیزه جمع آوری و همچنین روشنایی تمامی معابر تامین گردیده است.

وی افزود: برنامه عمرانی این روستا با توجه به نظر میراث فرهنگی با زیرسازی معابر توسط دهیاری و آسفالت روستا بطریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دستور کار قرار دارد.

ترابی با اشاره به کمبود آب در منطقه، گفت: تامین آب شرب این روستا نیز با اضافه شدن چاه جدید در مسیر شبکه آب رسانی روستاهای منطقه در دستور کار آبفار بوده و در دست اجراء می باشد.

بخشدار مرکزی گرگان در جمع روستاییان خاطرنشان کرد: تمام تلاشمان را برای رفع کامل مشکلات روستاهای اینچنینی انجام خواهیم داد و این در حالی است که روستائیان عزیز نیز میبایست با جمع آوری و ساماندهی دامها از سطح روستا و رعایت بهداشت فردی و محیطی در حفظ و نگهداری امکانات ایجاد شده کوشش نمایند.

وی تصریح کرد : با توجه به جمعیت روستا که برابر آخرین سرشماری نفوس و مسکن ۳۲۲ نفر اعلام گردیده است قابلیت ایجاد خانه بهداشت مجزا نداشته و از این حیث کما فی السابق زیر نظر روستای همجوار (هاشم آباد) خواهد بود.

لازم به توضیح است : در این بازدید با توجه به درخواست اهالی مقرر شد پس از پیگیری های بعمل آمده معابر روستا با وجود زیرسازی ، آسفالت گردد و همچنین محدوده ای برای پارک بازی کودکان مشخص شد تا در اسرع وقت نسبت به تجهیزسازی آن اقدام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر