بازی بازی با دم شیر هم گردو بازی!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 601 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:44 ب.ظ، سه شنبه، 14 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

ما نمی دانیم والا این آمریکایی ها کی می خواهند بزرگ بشن همه چیز را کودکانه بازی تام و جری فرض کردند . بابا آزموده را آزمودن خطاست کم آبرویتان را با RQ170 به باد دادیم که این بار با Scan Eagle هوس کردید در خلیج فارس ما را بیازمایید، از قدیم گفتند بابا اگر هوسه یک بار بسه! مثل اینکه آبروی اینها خیلی بی ارزش تر از این حرفهاست!

به گزارش رادکانا، یک بار دیگر چشمهای تیزبین و همیشه  بیدار ملت ایران، سربازان جان برکف ولایت و آئینه تمام نمای اقتدار مقدس و پر هیبت سپاه پاسداران  و البته این بار در بزرگترین هارتلند جهان و منطقه ژئواستراتژیک گلوگاه تنگه هرمز در خلیج همیشه فارس ایران گلوی آمریکایی ها را فشرد و با شلیک یک فروند موشک شلمچه، یک فروند پهپاد Scan Eagle  که در منطقه مانور ولایت پنج پرسه می زد را ساقط کرد و با این کار ابرجنایتکار قرن را به بازی گرفت و چالشی بر چالشهای این لولو سرخرمن و ابر” سوتی جهان ” افزود!

و یک بار دیگرخبر یکی از خبرگزاری های جهان را به خود اختصاص داد تا تحلیلگران درچهار گوشه جهان بر اقتدار نیروهای ایران خصوصا نیروی دریایی سپاه این دشمن شماره یک صهیونیست بین الملل  و دست پرتوان  ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای عزیز، را به رخ جهانیان بکشد.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم سالگرد شهید طهرانی مقدم در خصوص تعرض پهپاد آمریکایی به فضای کشورمان، گفت: یکی از پهپادهای دشمن به صورت اشتباه و یا عمدی وارد منطقه خلیج فارس و منطقه FIR که منطقه ممنوعه پروازی بود شد و سیستم‌های پدافند جمهوری اسلامی و جنگنده‌های سپاه که وظیفه مقابله را داشتند، به وظیفه خود عمل کردند.

جعفری ادامه داد: اگر باز هم این اتفاق بیافتد چنین حرکتی از طرف ایران انجام می‌شود.

پدافند هوایی مدار ژئو با این شلیک موفق یک بار دیگر به آمریکایی ها هشدارداد، بازی بازی با دم شیر هم گردو بازی !

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر