بازگشت ۲۹ گلستانی بازسازی عتبات عالیات به استان+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,041 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:56 ب.ظ، دوشنبه، 5 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

سومین گروه از نیروهای تخصصی و فنی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گلستان که به سمت عراق برای کمک در ساخت حرمین عسگریین اعزام شده بودند امروز به استانمان بازگشتند.

IMG_0012به گزارش خبرنگار رادکانا، تعداد 29 نفر از نیروهای متخصص و فنی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گلستان دقایقی پیش به میهن عزیزمان بازگشتند و مورد استقبال همشهریان شریف و فهیم گلستانی قرار گرفتند.

در این دوره از اعزام سه تن از روستای سرکلاته خرابشهر حضور داشتند که مایه افتخار شهرستان ما می باشند.

امروز با حضور این دسته از عاشقان ولایت و امامت استان گلستان و شهرستان کردکوی بوی عطر ائمه اطهار (ع) پیچید و دلهای مردم این شهرستان را نوازش داد.

با دیدن این دلدادگان خاندان عصمت و طهارت شوق دیدار آستان امامان عسگریین (ع) در دلهایمان زنده تر شد.

لازم بذکر است، ساعت 6:30 صبح روز جمعه 4 بهمن ماه، سومین گروه از نیروهای تخصصی و فنی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گلستان به سمت عراق برای کمک در ساخت حرمین عسگریین اعزام شدند.

این گروه به تعداد ۲۹ نفر یک اکیپ کارگاهی کامل شامل مهندس ، معمار ، کاشیکار ، جوشکار ، سنگ کار ، بنا ، آشپز ، نانوا ، خیاط و تعدادی کارگر ساده هستنند که خودشان اعلام آمادگی کرده تا در این اعزام خیرخواهانه حضور داشته باشند و در جهت بازسازی عتبات عالیات همکاری نمایند.

این گروه کمک به بازسازی صحن و حرم مطهر دو امام والامقام یعنی امام هادی (ع) و امام حسن عسگری(ع) و نیز قبور مطهر نرگس خاتون مادر حضرت مهدی (عج) و حکیمه خاتون دختر امام محمدتقی (ع) در شهر سامرا به این شهر اعزام شده بودند.

IMG_0009IMG_0002IMG_0001IMG_0003IMG_0005IMG_0004IMG_0006

ارسال نظر