بانوان نقش بی بدیلی در تحکیم بنیان خانواده‌ها دارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 289 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:30 ق.ظ، شنبه، 21 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی گفت: زنان با داشتن نقش مادری و همسری ستون خانواده‌ها به حساب می‌آیند از این رو دشمن با تهاجم فرهنگی و تضعیف حیا و عفت زنان این قشر را در تیر رس آسیب‌های اجتماعی قرار می‌دهد.

1466592به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، حجت‌الاسلام سید محمدعلی موسوی پارسایی، در جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) که با حضور عاشقان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت، در تکیه امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد، ضمن بازشناسی زندگی کوتاه حضرت زهرا (س)، به تبیین سیره زندگی آن حضرت پرداخت و گفت: حق محوری، عدم سکوت در برابر انحراف، امر به معروف و نهی از منکر و زمان شناسی حضرت زهرا (س) نه تنها برای بانوان بلکه برای همه آحاد جامعه الگوی کاملی است.
وی در ادامه این مراسم که با رویکرد زن، اصلاح الگوی مصرف و اقتصاد مقاومتی برگزار شد، با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) بهترین الگو برای بانوان محسوب می‌شود، گفت: بانوان می‌توانند با تأسی از زندگی و ابعاد شخصیتی آن حضرت در راستای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی دست یابند.
حجت الاسلام موسوی با اشاره به راه‌های مختلفی که بانوان می‌توانند در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی نقش مهمی داشته باشند، ادامه داد: استفاده از کالاهای داخلی و حمایت از تولید داخلی و ترتیب نسل پاک و کاری، کمک شایانی به تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه دارد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردکوی، با اشاره به اینکه سمت و سوی دشمن از تهاجم فرهنگی بیشتر زنان هستند، گفت: زنان با داشتن نقش مادری و همسری ستون خانواده‌ها به حساب می‌آیند از این رو دشمن با تهاجم فرهنگی و تضعیف حیا و عفت زنان این قشر را در تیر رس آسیب‌های اجتماعی قرار می‌دهد.
این مقام مسئول با بیان اینکه بانوان نقش بی بدیلی در تحکیم بنیان خانواده‌ها دارند، تصریح کرد: همانگونه که زنان در عرصه اقتصاد مقاومتی می‌توانند نقش مهمی ایفا کنند در تحکیم بنیان خانواده نیز تاثیر فراوانی دارند.
وی در خاتمه ابراز کرد: زنان می‌توانند با الگوگیری از حضرت فاطمه (س) آرامش، انضباط، استحکام و صمیمیت را در خانوده‌های ایجاد کرده و در راستای داشتن جامعه‌ای مستقل و عاری از بسیاری از معضلات و مشکلات گام بردارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر