بانوان کردکوی، نماینده گلستان در المپیاد ورزشی بازنشستگان کشور+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 294 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:26 ق.ظ، یکشنبه، 12 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

رئیس تأمین اجتماعی کردکوی از حضور بانوان بازنشسته این شهرستان در المپیاد ورزشی بازنشستگان کشور خبر داد.

photo_2016-12-31_19-15-20به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان کردکوی در دیدار با اعضای تیم منتخب بانوان بازنشسته تامین اجتماعی استان گلستان که به المپیاد ورزشی بازنشستگان کشور راه یافته اند، گفت: فراگیر شدن فرهنگ ورزش در میان بانوان به ارتقاء سطح سلامت و شادابی در فضای  خانواده منجر می شود و بازتاب آن نیز در جامعه پدیدار خواهد شد.

علی عرب با بیان اینکه عجین شدن با ورزش مختص جوانان نیست؛ افزود: بازنشستگان نیز می توانند از طریق ورزش و فعالیت‌های جسمانی مفرح، شادابی و تندرستی را در طول عمر خود تداوم بخشند.

وی به حضور بانوان بازنشسته کردکوی به عنوان نماینده استان گلستان در المپیاد ورزشی بازنشستگان کشوری اشاره کرد و اظهار داشت: معصومه کشاورز در رشته شنا، عزیزه مازندرانی در رشته دارت، سیما کیائی در رشته تنیس روی میز،  بنی کیاء در رشته تیراندازی و فیروزه سادات عقیلی در رشته ورزشی شطرنج به این رقابت‌ها اعزام می شوند.

در این دیدار که با حضور سلطانی عضو شورای عالی کار کشور و استان و محمدتقی عرب ریاست کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کردکوی برگزار شد از اعضای تیم اعزامی به المپیاد تجلیل شد.

گفتنی است؛ سومین المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران کشور، با حضور نمایندگان استان ها از روز یکشنبه ۱۲ دی ماه به مدت ۲ روز در آبادان برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر