باید به دولت کمک کرد به سالهای بعد از ۷۶ برنگردد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 433 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:36 ب.ظ، یکشنبه، 7 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

حداد عادل با بیان اینکه عملکرد دولت تا به الان خالی از اشتباه نبوده است، خاطر نشان کرد : باید به دولت کمک کرد تا اشتباهات خود را کمتر کند و به آنان تذکر داد تا مبادا به سالهای پس از ۷۶ برگردند .

7336_209به گزارش رادکانا، غلامعلی حداد عادل در جمع فعالان فرهنگی گلستان با اشاره به اینکه یکی از هدف های استکبار ضربه زدن به بنیان خانواده در جوامع اسلامی است اظهار کرد : ریشه دین ، خانواده است و از بین بردن این ریشه یکی از اهداف مهم غربی ها است که حتی پیروان ادیان غیر ابراهیمی مانند هندوها هم در این زمینه نگرانی دارند .

120 شبکه ماهواره ای فارسی زبان علیه ما کار می کنند

وی با بیان اینکه وقتی دشمن دید که در جنگ سخت نمی تواند حریف ایران شود ، جنگ نرم را به راه انداختند افزود : غرب با استفاده از فناوریهای نوین و 120 شبکه ماهوره ای فارسی زبان تلاش می کند تا بنیاد خانواده و اخلاق را در کشورهای اسلامی از بین ببرد .

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه تعدادی از شبکه ها به اختلاف افکنی بین شیعه و سنی می پردازند ، تصریح کرد : دشمنان برای نفوذ به فرهنگ ما در فضای مجازی نیز فعالیت های گسترده ای را انجام می دهند و این در حالی است که در کشور ما بیش از 50 شبکه بیشتر فعالیت نمی کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر همه کشورها می خواهند که استکبار جهانی از بین برود زیرا تهدیدی برای همه جوامع به شمار می رود ، افزود : کارهایی که مردم ایران انجام داده اند باعث شده تا دیگر ملت های مسلمان از مردم ایران الگوی بگیرند و این بیداری اسلامی شعار و تعارف نیست.

جوهره بیداری اسلامی در جهان ایران است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه تصریح کرد : این امر نشان دهنده این است که دین وارد عرصه های اجتماعی و سیاسی شده است و جوهره بیداری در جهان ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود : در حال حاضر غربی ها از بیداری اسلامی که توسط ایرانیان ایجاد شده است هراس دارند و به همین دلیل است که شبکه های را به راه انداخته اند تا تاثیر ایران را در بیداری اسلامی کمرنگ جلوه دهند و جرم کشور ما ایستادگی در برابر این دروغ های بزرگ دشمنان است .

حداد عادل با بیان اینکه نقطه مقابل دین اسلام را دین اروپایی است خاطر نشان کرد: در کشور ما دین اسلام و ولایت فقیه وجود دارد که باید قدر این دین و رهبری را دانست و باید تلاش نمود تا این ستون استوار تر پا برجا بماند.

وی با اشاره به اینکه کشورهای اروپایی به دین کم توجه اند ، افزود : در کشورهای اروپایی دین فقط امری شخصی تلقی می شود و دین از فعالیت های اجتماعی جداست و شخص پاپ فقط احترام ظاهری دارد و در اصل در حکومت هیچ قدرتی ندارد.

انقلاب اسلامی آمد تا دین را وارد زندگی کند

مشاور مقام معظم رهبری با تاکید بر اینکه ما به دنبال اسلام آمریکایی نیستیم، گفت : اسلام ناب محمدی (ص) یکی از مهمترین اهداف نظام جمهوری اسلامی است و دین در سیاست و تمامی سطوح جامعه نقش مهمی را بازی می کند و درواقع انقلاب اسلامی برای بازگرداندن دین به عرصه اجتماعی ایجاد شده است .

وی افزود : نقش ولایت فقیه در جامعه اسلامی ایران بسیار مهم است و اختیار جامعه در دست کسی است که حکم خدا را در جامعه اجرا می کند و این مقابل دینی است که اروپایی ها ترویج می دهند.

مشاور مقام معظم رهبری با بیان اینکه استان گلستان یکی از استان هایی است که توانسته در زمینه وحدت بهتر از دیگر استان ها عمل کند ، اظهارکرد : مردم ایران مردمی فهیم و آگاه هستند که با توجه به هجمه های زیادی که دشمنان علیه این کشور انجام می دهند دست از وحدت نمی کشند.

حداد عادل با بیان اینکه عملکرد دولت تا به الان خالی از اشتباه نبوده است، خاطر نشان کرد : باید به دولت کمک کرد تا اشتباهات خود را کمتر کند و به آنان تذکر می دهیم تا مبادا به سالهای 76 برگردند .

رهبری بر مذاکرات اشراف دارند

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی دست بر زانوی خود بزنیم و به نیروی ذاتی خویش تکیه کنیم ، تصریح کرد: مقام معظم رهبری به موضوع مذاکرات کاملا اشراف دارند و دولت را متعهد کرده تا به این مذاکرات ادامه دهد تا کشورهای اروپایی نگویند که ایران عامل توقف مذاکرات بوده و این در حالی است که ایشان به مذاکرات خوشبین نیستند.

مشاور مقام معظم رهبری تربیت نیروی انسانی را از واجبات دانست و افزود : اگر به این انقلاب علاقه داریم باید به فکر تربیت نیروی انسانی جوان باشیم و در حوزه سرمایه گذاری بزرگی را انجام دهیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد : مهندسین فرهنگی از جمله عواملی هستند که باید با همکاری یکدیگر بتوانند به درستی جوانان را تربیت کنند.

ارسال نظر