با تصویب مادر تحریمها خسارتهای مادی و معنوی زیادی سهممان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 171 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:26 ق.ظ، پنج شنبه، 5 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

با تصویب مادر تحریم ها در کنگره آمریکا شکاف احتمالی بین مردم و دولت، امنیت ملی را به مخاطره خواهد انداخت که این موضوع از خواسته های اصلی و برنامه ریزی شده دشمنان قسم خورده انقلاب است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ بالاخره تذکرات جدی مقام معظم رهبری و نگرانی های دلسوزان باثبات رسید و ساده لوحانی که به نیت حل مشکلات ریز و درشت کشور، در مقابل غرب وحشی دستها را بالا بردند و خسارتهای مادی و معنوی زیادی را ببار آوردند که جبران همه آنها بسیار سنگین و هزینه بر هست پی به عبث بودن این اعتماد بردند و قطع یقین در پیشگاه وجدان خود نادمند.

با تصویب مادر تحریم ها در کنگره آمریکا شکاف احتمالی بین مردم و دولت، امنیت ملی را به مخاطره خواهد انداخت که این موضوع از خواسته های اصلی و برنامه ریزی شده دشمنان قسم خورده انقلاب است.

در خبرها داشتیم که فرماندهان عالی رتبه سپاه با روحانی دیدار داشتند اگر کسی به اندازه کمی شمّ سیاسی داشته باشد به پیام این دیدار پی میبرد.

فرماندهان این پیام را منتقل کردند که حفظ نظام از اوجب واجبات هست و نباید اجازه داد که دشمن در پشت مسئولین نظام سنگر گرفته و با گرای نفوذی ها ارکان نظام را هدف بگیرند.

در مسئله هسته ای هم همین گمانه در حال قوت گرفتن هست. رهبر معظم انقلاب و امت همیشه بیدار علیرغم بی اعتمادی به آمریکا، به وظیفه حمایت از دولت عمل کردند این مردان کابینه بودند که می بایست با قدرت و پشتوانه ای که داشتند حق ما را از حلقوم آنها بیرون می کشیدند که نتوانستند.

آمریکا بعد از این جریان پاشنه آشیل و نقطه ضربه پذیر دولت مستقر را شناسایی کرد.

آنها به این نتیجه رسیدند که با تحمیل تحریم های شدیدتر عنقریباً گسل های شدیدی بین دولت و ملت و بین گرایشات مختلف سیاسی ایجاد خواهد شد که تکانه های آن ستونهای نظام جمهوری اسلامی را متزلزل خواهد کرد.

ما معتقدیم با همه اشکالاتی که در حوزه های مختلف بر دولت وارد هست اما نباید به دشمن مجال توطئه بیشتر داد.

ما دولت را خادم نمیدانیم اما خائن هم نمیدانیم و حمایتش میکنیم تا زمینهٔ نفوذ بیشتر دشمن در بدنه نظام اجرایی از بین برود و انتظار داریم ششدانگ حواس ششگانه دولت به معبرهای نفوذ دشمن باشد و پشت سر مقام معظم رهبری و ملت فقط به اعتلای نظام بیندیشد و از تمامی ظرفیت های موجود در راه حمایت از مردم استفاده کند.

بعون الله و فضله

نویسنده: مسلم رستمانی

انتهای پیام/

ارسال نظر