با توجه به آمد و شد مسیر کردکوی – گرگان نیاز است عملیات ترمیم جاده از سمت کردکوی آغاز شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 559 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:33 ب.ظ، چهارشنبه، 7 اسفند، سال 1392 نظرات ۲ نظر

سرگرد محمود شهرکی گفت: با توجه به شد و آمدی که در مسیر کردکوی به گرگان صورت می گیرد بهتر است عملیات ترمیم اداره کل راه و شهرسازی گلستان در جاده قدیم از سمت کردکوی به گرگان آغاز شود.

145_8به گزارش رادکانا، سرگرد محمود شهرکی فرمانده پلیس راه نوکنده در خصوص مشکلات جاده قدیم کردکوی – گرگان در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: در جاده قدیم کردکوی – گرگان که به نوعی بیشترین ترافیک را در این محدوده داریم و بیشترین تصادفات هم در این محور رخ می دهد تعریض جاده و آکس وسط جاده و همچنین گسترش حریم جاده از این تصادفات و ترافیک می کاهد.

شهرکی با اشاره به این موضوع که اکثر تصادفات در جاده قدیم کردکوی – گرگان رخ به رخ (شاخ به شاخ) است، افزود: عدم رعایت حق تقدم، وجود فرعی ها و تقاطع و روستاهای بیشماری که در این محور وجود دارد قطعا عامل بروز این نوع تصادفات می باشد.

وی ادامه داد: لذا می طلبد این جاده را تعریض کرده، حریم جاده ها را افزایش داده و همانند بزرگراه اصلی کردکوی – گرگان آکس وسط جاده ایجاد کرده که مطمئنا آکس جداکننده آنقدر اهمیت دارد که تصادفات رخ به رخ را از حداکثر به حداقل می رساند.

سرگرد شهرکی با اشاره به این موضوع که بیشترین شد و آمد در جاده قدیم از سمت کردکوی به گرگان است، اظهار داشت: با توجه به شد و آمد سنگینی و تصادفات زیادی که در مسیر کردکوی به گرگان صورت می گیرد بهتر است عملیات ترمیم اداره کل راه و شهرسازی گلستان در جاده قدیم از سمت کردکوی به گرگان انجام شود.

فرمانده پلیس راه نوکنده در خاتمه عجله و شتاب را در رانندگی بی معنی خواند و به رانندگان عزیز توصیه کرد: به نحوی برنامه ریزی کنند که سفرشان با عجله و شتاب و سرعت غیرمجاز همراه نباشد.

وی افزود: رانندگان محترم با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و با تلفن همراه استفاده نکنند تا سفری ایمن داشته باشند.

 

صابری می گوید:

سلام

آفرین به فرمانده پلیس راه نوکنده که هوای مردم کردکوی را دارد

جناب سرگرد خیلی ممنونیم

یاسر از چهارده می گوید:

سلام هم از رادکانا تقدیر می کنم و هم از سرگرد با غیرت که قدمی برای مردم برداشتند.

با خوندن گزارش رادکانا و صحبتای جناب سرگرد شهرکی مسئولین اداره کل راه و شهرسازی گلستان باید متوجه این امر مهم شوند تا مشکلی ایجاد نشود.

منطقه استحفاظی کردکوی با مشکلات بیشتری روبرو هست

ارسال نظر