با طراحان توطئه علیه روحانیت و مقدسات باید برخورد شود/ اربعین نمایش وحدت و همبستگی مسلمانان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 236 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:20 ب.ظ، سه شنبه، 25 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

امام جمعه اهل سنت روستای آلتی‎آقاچ یکی از توابع شهرستان آق‎قلا ضمن محکومیت اهانت‎کنندگان به ساحت مقدس امام راحل و شهدا خواستار برخورد با طراحان توطئه علیه روحانیت و مقدسات دینی شد.

13950825000093_photoaبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، عبدالصمد جانقربانی غراوی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: شیعه و سنی اشتراکات بسیار زیادی دارند که این مشترکات عاملی برای وحدت و همدلی بین آنان است، اهانت به مقدسات در هر جایگاهی محکوم است و باید با عاملان هتاکی برخورد شود.

وی راهپیمایی اربعین را نمایش وحدت و همبستگی مسلمانان جهان دانست و تصریح کرد: حضور میلیونی زائران حسینی در اربعین تاکید به این نکته مهم دارد که دشمنان بدانند اتحاد بین شیعه و سنی ناگسستنی است و هرچه دشمنان برای ضربه به وحدت امت اسلامی تلاش کنند وحدت مسلمانان بیشتر می‎شود.

* مسئولان قضایی در برابر اهانت به مقدسات بی‎تفاوت نباشند

امام جمعه اهل سنت روستای آلتی‎آقاچ یکی از توابع شهرستان آق‎قلا با اشاره به بیانات امام راحل مبنی بر اینکه محرم و صفر انقلاب را نگه داشته است، افزود: توجه قلبی به مقدسات دینی توانسته باعث عزت مسلمانان شود.

جانقربانی غراوی با اشاره به اینکه اهانت‎کنندگان به مقدسات نظام از نظر علمای اهل تسنن و شیعه محکوم است از مسئولان قضایی خواست تا در این زمینه بی‎تفاوت نباشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر