با فضاسازی صحیح انتخاباتی زمینه را برای شرکت حماسی مردم در انتخابات فراهم کرده و قلب مقام معظم رهبری را شاد نماییم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 690 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:39 ب.ظ، چهارشنبه، 8 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

همایش اولیاء روشنگری و بصیرت انتخاباتی در کردکوی برگزار شد.

33326به گزارش رادکانا به نقل روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کردکوی، همایش اولیاء روشنگری و بصیرت انتخاباتی روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین شفیعی و اولیاء دانش آموزان در مدرسه راهنمایی شاهد دختران کردکوی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین شفیعی از سخرانان حوزه علمیه مشهد مقدس در این خصوص گفت: با فضاسازی صحیح انتخاباتی زمینه را برای شرکت حماسی مردم در انتخابات فراهم کرده و قلب مقام معظم رهبری را شاد نماییم.

وی افزود: رعایت اخلاق در انتخابات و دوری از بداخلاقی ها و شایعه پراکنی ها، تبیین توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی وخنثی سازی توطئه های دشمنان با حضور حماسی مردم و بیان دیدگاه های امام و رهبری و مراجع در خصوص شرکت در انتخابات، ایجاد شور و نشاط و امید در جامعه و بیان نقاط قوت نظام با توجه به مسائلی که در جامعه می گذرد و دوری از ایجاد یأس و ناامیدی، برخورد محبت آمیز با مخاطبین مردم و حضور پرشور در پای صندوق های رأی نقش آفرین است.

حجت الاسلام شفیعی امام جماعت روستای یساقی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در 24 خرداد ماه را یک همه پرسی برای نظام اسلامی دانست و افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات برای تقویت اثرگذاری نظام اسلامی، رهبری نظام و خون شهداء خواهد بود ونیز دشمنان انقلاب اسلامی را مأیوس خواهد کرد.

ارسال نظر