با قدرتی که نظام و مردم در اختیار آنها قرار می دهند آب به آسیاب دشمن نریزند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 727 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:04 ب.ظ، دوشنبه، 16 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

ما دو نعمت بزرگ در انقلاب داشتیم و داریم، نعمت رهبری (ولایت) و مردم خوب و فهیم، پس باید قدرشناس این نعمتها باشیم.

IMG_0010-2سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رادکانا، ضمن اهداء سلام و صلوات بر یگانه منجی عالم بشریت آقا امام زمان (عج) و روح پرفتوح بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب اسلامی و آرزوی صحت و سلامت برای سکاندار کشتی نظام اسلامی در این برهه از زمان و جهان مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای، گفت: قبل از صحبت بر خود فرض می دانم از امت شهیدپرور و بابصیرت شهرستان کردکوی در رابطه با حضور در یوم الله 22 بهمن که حماسه ای کم نظیر بود و همچنین مناسبت های دیگر از جمله تشییع شهدای گمنام و انتخابات مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کنم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی امروز در رویارویی با استکبار جهانی و تمدن غرب پنجه در پنجه با مکاتب پوشالی آنها انداخته است اظهار داشت: وظیفه ما درک شرایط زمان است اگر امروز وضعیت اقدامات دشمن پس از بیداری اسلامی در منطقه (مصر،تونس، لیبی، سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان) را درست رصد کنیم و سردرگمی استکبار در غلط بودن محاسبات را بسنجیم؟ اگر امروز منطقه خاورمیانه و اقتدار ایران اسلامی را درست معنا کنیم و اگر عظمت روحی و معنوی ایران را دراین چند سال انقلاب در جلوی چشم خود به تصویر بکشیم متوجه خواهیم شد که ملت ایران پشتوانه نظام و یکی از مؤلفه های قدرت ایران اسلامی و ایستادگی نظام در برابر استکبار جهانی است.

وی در ادامه افزود: حماسه مردم ایران در دفاع مقدس و تقدیم فرزندان، مال و جان خود و خلق حماسه ها و ایثارگریها و تحمل تحریم های دشمن در وضعیت کنونی با توجه به محاسبات غلط دشمن از ملت بزرگ ایران که قصد خسته کردن مردم از نظام را داشتند با امید بستن به اینکه این تحریم ها اثرگذار بوده و باعث اعتراضات مردمی شود و مردم بر اثر فشار اقتصادی دست از ولایت و نظام بردارند ولی به فضل الهی با تدابیر رهبر معظم انقلاب و شعور ملت و مردم، سنگرهای پوشالی دشمن در حال فرو ریختن است و تحقق پیش بینی آن پیر فرزانه و مراد دل ملت را به چشم می بینیم و مطمئن هستیم مردم بزرگ و فهیم با درک شرایط کنونی همچون گذشته انقلاب دشمن را ناکام گذاشته و حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در ادامه با اشاره به ویژگی های یک رئیس جمهور اظهار داشت: فردی که پا درعرصه انتخابات می گذارد باید شرایط را درک کند، اصول انقلاب را بداند و پایبند باشد، کاردان، ارزشمدار، ولایت مدار باشد و خدمت به این مردم بزرگ را فراموش نکند که شعار مرگ بر آمریکا واقعی، خدمت به مردم و محبت به مردم و گره گشایی از مشکلات اقتصادی و معیشتی اقشار مختلف باشد.

وی تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی در جهان وزنی و جایگاهی دارد که کاندیدای ریاست جمهوری هم باید، هم وزن این نظام مقدس و این مردم بزرگ باشد. انقلاب همیشه استکبار را شکسته است امروز انقلاب، اسرائیل را عددی به حساب نمی آورد و ملت های آزاده منطقه و جهان را با خود و بدنبال خود دارد.

سرهنگ سمیعی یادآور شد: ما در این چند سال دستاوردهای بزرگ داشته ایم و تمام آنها به برکت ارواح طیبه شهدا، آقا امام زمان و نفس های پاک این ملت بزرگ و پشتوانه آنها بوده است.

سرهنگ سمیعی ضمن قردردانی از دو نعمت ولایت (رهبری) و مردم خوب و فهیم خاطرنشان کرد: ما دو نعمت بزرگ در انقلاب داشتیم و داریم، نعمت رهبری (ولایت) و مردم خوب و فهیم، پس باید قدرشناس این نعمتها باشیم.

وی ادامه داد: یقین دارم مردم بزرگ ایران اسلامی و مخصوصا شهرستان کردکوی با درک شرایط پرشورتر از گذشته در پای صندوق رای حاضر خواهند شد و با انتخاب افراد کارآمد و ولایت مدار و ارزشی، انقلابی عمل خواهند کرد چرا که شناختی از مردم داریم.

سرهنگ سمیعی افزود: مردم ایران مردمی شجاع، عزتمدار، دلیر، با همت و یکپارچه در مقابل دشمن بیگانه هستند این مرحله هم دشمن را به فضل الهی ناکام خواهند گذاشت و انتظار ما پس از این حماسه از افراد منتخب است که مردم را فراموش نکنند، مواظب باشند با قدرتی که نظام و مردم در اختیار آنها قرار داده آب به آسیاب دشمن نریزند و خدایی نکرده مغرور نشده و ارزشها و اصول را فراموش نکنند و کاری نکنند که دشمن از اشتباهات آنها سوءاستفاده کند چرا که دشمن دنبال یأس و ناامیدی ملت و فتنه و درگیری و آشوب است بلکه بسترساز رشد و بالندگی جوانان برومند این ملت درعرصه جهانی باشد.

به امید پیروزی ملت ایران و حضور در 24 خرداد پای صندوق های رای.

ارسال نظر