با نحوه انتقاد به احسان علیخانی موافقید یا خیر؟/ خندوانه را ترجیح می دهید یا ماه عسل را؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 438 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:09 ب.ظ، یکشنبه، 14 تیر، سال 1394 نظرات ۲ نظر

آیا با این نحوه انتقاد به یک برنامه و مجری اش موافقید؟ احسان علیخانی باید نقد شود یا مدیر شبکه ۳ و تهیه کننده ماه عسل؟ از خندوانه بیشتر لذت می برید یا ماه عسل و آیا اصلا این مقایسه صحیح است؟ اگر بخواهید رامبد جوان را با احسان علیخانی مقایسه کنید، کدام مجری را انتخاب می کنید؟ خندوانه را ترجیح می دهید یا برنامه هایی مانند ماه عسل را؟

141299_590به گزارش رادکانا، این روزها در ماه مبارک رمضان، دو برنامه «خندوانه» در شبکه نسیم و ماه عسل در شبکه 3 سیما رقابت تنگاتنگی با هم دارند.البته سهم بینندگان « ماه عسل» به مدد پخش در شبکه رسمی صدا و سیما در تلویزیون ایران بیشتر ازخندوانه در شبکه نسیم است .

در این میان ماه عسل که برنامه محبوب چند ساله در میان افکار عمومی است، امسال با حاشیه های زیادی همراه شده است.حاشیه هایی که انتقادات تند به احسان علیخانی را در بر داشته و و حتی کار به بحث مطرح شدن حقوق او نیز رسیده است.

این حاشیه ها در حالی پر رنگ تر از متن شده که این روزها دیگر کسی به پیام ماه عسل توجهی ندارد و همه از مردم در شبکه های اجتماعی گرفته تا رسانه ها همه به دنبال به اصطلاح “سوتی گرفتن” از احسان علیخانی برای تخریب وی هستند.البته نمی توان از این نکته هم ساده گذشت که  بسیاری از نقد ها  به برنامه ماه عسل امسال وارد است همانطور که به برنامه های سال های گذشته نیز وارد بود اما حاشیه سازی و تخریب با نقد سازنده برنامه ها که به برنامه سازان در صدا و سیما کمک می کند برنامه هایی در خور مردم کشور بسازند، بسیار تفاوت دارد اما انگار برای همه ما عادت شده است که به جای نقد سازنده و حرفه ای در همه زمینه ها از سیاست گرفته تا اقتصاد و فرهنگ به دنبال حاشیه سازی و تخریب شخصیت برویم.

در هر حال، شروع پخش «ماه عسل» در ماه مبارک رمضان از سرگیری حاشیه‌های این برنامه بود؛ حاشیه‌هایی که پیش از آغاز پخش برنامه راه خود را باز کرده بود و در جریان پخش روز به روز به ابعاد آن اضافه شد تا جایی که علیخانی در یکی از شب‌های اجرای برنامه میزبان یک خانم مدل لباس عروس شد. این میهمان حاشیه‌های برنامه را وارد فاز تازه‌ای کرد.

ماجرای دستمزد احسان علیخانی، اسپانسر برنامه، تناسب دستمزد تهیه‌کننده برنامه از دیگر حواشی «ماه عسل» بود. براساس گزارش‌های منتشر شده، میزان پرداختی سازمان صدا و سیما به تهیه‌کننده در برنامه‌های مشارکتی عظیم و با بیننده بالا در بهترین حالت به دقیقه‌ای ۵٠ هزار تومان می‌رسد، که این رقم در مورد برنامه‌های مناسبتی و ویژه برنامه‌ها به دقیقه ای ١٠٠ هزار تومان برای یک دقیقه می‌رسد، یعنی در کل ماه مبارک رمضان ٢۵٠ میلیون تومان. خبرهایی که از گوشه و کنار شنیده شدکه  حکایت از درآمد یک میلیارد و دویست میلیون تومانی داشت. اخباری که واکنش علیخانی به انتشار آن چنین بود: «غیرمنصفانه انگشت اتهام را به سمت تیم سازنده ماه عسل نشانه گرفته‌اند و از هرگونه تهمت، توهین و افترا فروگذار نکرده‌اند.»

در هر حال حاشیه سازی ها برای ماه عسل همچنان ادامه دارد و در این میان بازار مقایسه احسان علیخانی و رامبد جوان  که به قولی با یک عروسک بنفش به نانم جناب خان و انتخاب سوزه های خوب مردم را به خندیدن تشویق می کند، داغ است.

نظر شما مخاطبان رادکانا در این خصوص چیست؟

آیا با این نحوه انتقاد به یک برنامه و مجری اش موافقید؟

احسان علیخانی باید نقد شود یا مدیر شبکه 3 و تهیه کننده ماه عسل؟

از خندوانه بیشتر لذت می برید یا ماه عسل و آیا اصلا این مقایسه صحیح است؟

اگر بخواهید رامبد جوان را با احسان علیخانی مقایسه کنید، کدام مجری را انتخاب می کنید؟

خندوانه را ترجیح می دهید یا برنامه هایی مانند ماه عسل را؟

نظرات خود را بدون توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی برای شفاف ارسال کنید.

بدیهی است رادکانا از انتشار نظرات توهین آمیز معذور است.

انتهای پیام/

بالابلوکی می گوید:

هر دوشون مزخرفن ولی باز ماه عسل یکمی درس زندگیه

بالابلوک می گوید:

چقدبی ذوقی شما خیلی هم عالیه برنامه خندوانه….

ارسال نظر