با کوچکترین حرکت نابجا، کاخ آرزوهای آمریکایی‌ها را با خاک یکسان می‌کنیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 291 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:57 ب.ظ، یکشنبه، 4 مرداد، سال 1394 نظرات یک نظر

جانشین فرمانده سپاه گفت: با کوچکترین حرکت نابجای آمریکا علیه ایران، کاخ های آرزو و منافع آنها را که همواره زیر نظر ماست، با خاک یکسان می‌کنیم.

IMG08140559به گزارش رادکانا به نقل از دانشجو، سردار حسین سلامی روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: آمریکا بخاطر ضعف در زمینه دیپلماسی از تهدید نظامی سخن می گوید اما با توجه به ناتوانی در عمل هرگز موفق به عملی کردن این شعار نمی شود.

 

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: با توجه به اینکه آمریکا همواره با زبان زور و جنگ سخن گفته اکنون دیپلماسی امری نا آشنا برای آن ها شده است.

 

وی بیان کرد: آمریکا کشوری غیر قابل اعتماد است به طوری که اکنون پس از تصویب پیش نویس توافق هسته ای هنوز هم از گزینه نظامی روی میز سخن می گوید.

 

سردار سلامب افزود: هم اینک حتی خود آمریکایی ها هم به قدرت و اقتدار ملت ایران و هوشیاری رهبر معظم انقلاب اعتراف می کنند و این امر باعث شده تا مسیر های شیطانی خود را کنار گذاشته و به مسیر دیپلماسی تن دهند.

 

وی با اشاره به اینکه آمریکا از اقدام نظامی در هیچ کشوری راه به جایی نبرده است، تصریح کرد: با کوچکترین حرکت نابجای آمریکا علیه ایران، کاخ های آرزو و منافع آنها را که همواره زیر نظر ما است، با خاک یکسان می کنیم تا بدانند که اینجا ایران و مهد شیر مردان و شیرزنان مومن است.

 

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: باید مراقب کارکرد نفوذ سیاست بیگانه در کشورمان باشیم زیرا به گفته مولای متقیان هیچ امتی ویران نمی شود مگر بیگانگان در آن راه یابند.

 

سردار سلامی گفت: با توجه به قدرت مرزداران غیور ایران و بویژه مرزداران این استان، ما هرگز اجازه نفوذ سیاست بیگانگان را به کشور نمی دهیم.

 

وی افزود: از کارکردهای ورود سیاست امریکا به برخی کشورها می توان به شرایط کنونی آن کشورها از جمله یمن، سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان اشاره کرد و مردم فهیم ایران به این نکته واقف هستند که اگر سیاست بیگانگان وارد کشورشان شود داستان غم انگیز کشورهای یادشده برای ایران نیز رخ می دهد.

 

سردار سلامی با تاکید بر اتحاد و همدلی و هم افزایی مردم با نظام اظهار داشت: کشورهای عربی که در مقابل بحران های سایر اعراب منطقه سکوت کرده بودند هم اینک به روزگار اسف باری افتاده اند.

 

وی ادامه داد: اتحاد و هماهنگی مردم اعم از اقوام و مذاهب مختلف در ایران باعث وجود امنیت در کشور شده است به طوری که امروز ضد انقلاب و اشرار را در مرزها و حتی خارج از مرزهای کشور دنبال و منهدم می کنیم و این نشان دهنده اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با معرفی سردار حسین معروفی به عنوان فرمانده جدید سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از تلاشهای سردار سیدحسن مرتضوی فرمانده سابق این سپاه تقدیر کرد و گفت: تغییر مدیریت یک امر طبیعی و لازم برای ایجاد نشاط و استفاده از تجارب مدیران در یک مجموعه به منظور بهره وری هرچه بیشتر سازمانی است.

 

آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان روز یکشنبه با حضور جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه، معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، شماری از مسوولان دستگاههای اجرایی، علما و معتمدان طوایف شیعه و سنی استان در ستاد سپاه سلمان در زاهدان برگزار شد.

 

انتهای پیام/