با یاد شهدا می توانیم نور هدایت خداوند را در ظلمات بیابیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 460 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:24 ق.ظ، دوشنبه، 12 اسفند، سال 1392 نظرات یک نظر

چهارمین جلسه شورای مشورتی سال ۹۲ با حضور فرماندار شهرستان کردکوی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در دفتر فرمانداری برگزار گردید.

IMG_4114به گزارش خبرنگار رادکانا، چهارمین جلسه شورای مشورتی سال 92 با حضور فرماندار شهرستان کردکوی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در دفتر فرمانداری برگزار گردید.

رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: خدا را شاکریم که خون شهدا راهنمای خوبی برای هدایت ما می باشد و هر لحظه و هر زمان با یاد شهدا می توانیم نور هدایت خداوند را بیابیم.

الیاسی ادامه داد: جهت گیری انقلاب جهت درستی بوده است و نمود آن را در تحولات اخیر منطقه و بیداری اسلامی می توانیم مشاهده کنیم؛ لذا باید جهت نگهداشت این فضا در جامعه بکوشیم.

IMG_4115

وی افزود: در هر مقطعی که احساس شود که حضورم در کنار خانواده های شهدا و ایثارگر باعث خوشحالی و گشایش مشکلات آنان می شود خالصانه در خدمت آنان خواهم بود.

مارزلو رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی در ادامه در خصوص برنامه های انجام شده و در حال انجام بنیاد شهید و امور ایثارگران مطالبی را بیان نمود که می توان به پیگیری اعتبار گلزار شهدای ایلوار، تهیه بانکهای اطلاعاتی فرزندان شاهد و ایثارگر و نحوه برگزاری یادواره شهدا اشاره کرد.

در این جلسه مقرر شد جهت ساماندهی گلزار شهدای گمنام شهرستان پیگیری های لازم با هیأت امنای آن انجام شود.

مدیر می گوید:

سلام. آقای الیاسی لطفا فکری به حال مقبره ی اسطوره ی ما شهید رو حانی فرد بکن. آه اون مظلوم دامن همتونو میگیره ها. انقدری که در پایتخت از ایشون یاد میشه یک دهم اونم شما انجام نمیدی. متاسفم

ارسال نظر