بحران هویت، دلیل فرافکنی های نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل در مقابل ایران
تعداد بازدید تعداد بازدید: 508 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:03 ب.ظ، سه شنبه، 23 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

چندی است BBC فارسی در مصاحبه ای با نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی کشور کوچکی که نام آن در جهان با کلمه ترور قتل کودکان و بی گناهان چون قانا، دیر یاسین، کفر قاسم و…. بنام اسرائیل در جسارتی بی نظیر به ملتی با هزاران سال تمدن و فرهنگ به خود جرعت داده است تا در نظام بین المللی با تریبون رسانه ای بی هویت و بی آبرو که جهانیان آن را مظهر فساد اخلاقی گردانندگان آن می شناسند و هر روز سندی در جهت بی آبرویی اخلاقی آن از رسانه ها بگوش می رسد کشور عزیز و با افتخارمان ایران را کشوری جعلی خوانده است!

bbcfarsiرادکانا: چندی است  BBC فارسی در مصاحبه ای با نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی کشور کوچکی که نام آن در جهان با کلمه ترور قتل کودکان و بی گناهان چون قانا، دیر یاسین، کفر قاسم و…. بنام  اسرائیل در جسارتی بی نظیر به  ملتی با هزاران سال تمدن و فرهنگ به خود جرعت داده است تا در نظام بین المللی با تریبون رسانه ای بی هویت و بی آبرو که جهانیان آن را مظهر فساد اخلاقی گردانندگان آن می شناسند و هر روز سندی در جهت بی آبرویی اخلاقی آن از رسانه ها بگوش می رسد کشور عزیز و با افتخارمان ایران را کشوری جعلی خوانده است!

بد نیست کمی به عقب برگردیم تا این نمک نشناس های بی هویت بی ادب را بهتر بشناسیم.

بر اساس گفته اکثر منابع تاریخ همچون تاریخ ایران باستان محمد علی فروغی! که یهودیان توسط  کوروش از دست بخت النصر که آنها را زندانی کرده بود و می کشت نجات داد و این گروه را در ایران اسکان داد و اینها تا زمان خشایار شاه در دربار ایران ماندند و توسط یک زن بنام  استر و خاخامی بنام مردخای که هم اکنون مقبره آنان در همدان موجود است و (دومین مکان مقدس یهودیان جهان) می باشد با دسیسه  قدرت یافتند و در یک گروکشی خونین 70 هزار ایرانی توسط این خاخام و آن زن قتل عام شدند و بر اساس آن از آن زمان تا بحال یهودیان عیدی را هر ساله برگذار می کنند بنام عید پریم که در آن با نمایش هایی مهیج کشتن ایرانیان (هامان کشی – هامان وزیر مخالف یهودیان دربار خشایار شاه بود) در  2000سال پیش را جشن می گیرند.

ملتی با عقده ای 2000 ساله فرزندان خود را در آیین هایی موهوم (عید پریم ) تشویق به قتل دشمنی موهوم می کنند در صورتی که ایرانیان منجی یهود به نقل خودشان  در دوره هخامنشیان بودند بقولی: آنکه با منجی شان اینگونه عمل می کند با دیگران چکار می کند.

باید اضافه کنم در دوره پهلوی های پدر و پسر توسط محمد علی فروغی ماسون مشهور با نوشتن کتبی ایران باستان و… (معروف به  باستان گرایی فروغی) سعی در پیوند زدن تاریخ گذشته ایران با رژیم منحوس پهلوی و صهیونیست بین الملل داشتن که جشن های 2500 ساله تخت جمشید جزو ابتکاراتی در این راستا بود و با آمدن انقلاب اسلامی قلم باطل بر جریده نمک نشناسها کشیده شد.

قابل ذکر است رژیمی که روز 24 اردیبهشت 1327 با خروج آخرین کمیسر عالی انگلیس از فلسطین، بلافاصله «دیوید بن گوریون» از رهبران اصلی صهیونیستها در تل‌آویو با خیانت انگلیسی ها به کشور های اسلامی در یک طرح از پیش تعیین شده  تشکیل دولت جعلی یهود را تحت نام «اسرائیل» اعلام کرد.(درآن هیچ گونه اقدام دموکراسی اعمال نشد) مبتنی بر ایجاد ترس، قتل و جنایت در بدست آوردن اراضی مردم فلسطین با همکاری کارتل های یهودی و صهیونیسم بین الملل و سکوت کشورهای اسلامی و سازش و همکاری تنگاتنگ سازمانهای بین المللی که توانستند این دولت جعلی را تشکیل دهند.

فقط 65 سال از زمان تشکیل غیر قانونی و جعلی آن می گذرد و از زمان تشکیل تا به امروز آپارتاید، قتل، خون، جنایت ،خیانت، فساد در همه ابعاد و تروریسم دولتی از افتخارات آن است و به همه دولت مردان جانی که جنایات بیشماری را در حق مردم بیگناه فلسطین اشغالی و مسلمین نموده اند مدال داده اند.

امروز BBC فارسی  زمانی که می بیند این دولت نامشروع که از اساس آن جعلی است در مقابل کشور مقتدر و توانمند ایران در انزوا قرار گرفته است و هر روز همچون کسی است که در مقابل اسلام محمدی امام (ره) در باتلاقی فرو می رود و با هر حرکت دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران بیشتر به غرق شدن واقعی خود نزدیک می شود با مصاحبه با نخست وزیر جعلی آن که امروز در شرایطی سخت از نظر بحران هویت گیر کرده است و مطمئن نیستیم خود نتانیاهو حتی در خود این کشور بدنیا آمده باشد و اگر سوال شود پدر و مادر این شخص در کجای دنیا بدنیا آمده اند بهتر می شود تشخیص داد کشور جعلی و مخصوصا باید اضافه کنم رئیس جمهور جعلی امروز کیست، ولی بعید می دانم نتانیاهو حقیقت را بگوید…!؟

اینها که خود را متدین به دین موسی می دانند از کنیسه هایشان بوی خون به مشام جهانیان می رسد و تورات موسی را با خرافات آکنده کرده اند و آنقدر بد عمل کرده اند که حقیقت را دروغ و دروغ را حقیقت می بینند و بر هویت جعلی خود چشم پوشیده اند و حقیقت دیگران را جعل می شمارند و همچون کبک سر بر زیر برف پنهان کرده اند و خود را کور مادرزاد فرض کرده اند؛ فارغ از اینکه فقط سرشان زیر برف است و ملت های دنیا در قضاوت اشتباه نمی کنند.

طی 65 سال دروغ گویی دیگر همه چیز افشا شده و امروز این بحران هویت،دلیل فرافکنی های نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی در مقابل ایران است که فکر می کند با بیانات سخیف و کم ارزش در مقابل چشم جهانیان حقیقت را بپوشاند و با اینکار آبروی نداشته خود را هرچه بیشتر می ریزد…!

نویسنده: محک

Hasan می گوید:

سلام
صدای انقلاب گرگانی ها جاودانه شد:
یک رمان اخیرا چاپ شده در باره 5 آذر گرگان
که تمامی شخصیت های آن شخصیت های واقعی مردم گرگان است. در این لینک ها ببینید
http://www.ibna.ir/vdchxinzi23n6kd.tft2.html

http://www.mehrnews.com/detail/News/2148422

http://www.mehrnews.com/detail/News/2149440

http://www.shahrestanadab.com/Default.aspx?tabid=105&articleType=ArticleView&articleId=2708
لطفا اطلاع رسانی کنید

ارسال نظر