بخش عمده پاسخ گوئی مردم در سطح روستاها به عهده دهیاران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 722 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:56 ب.ظ، سه شنبه، 19 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

همایش ماهانه دهیاران با هدف حضور گسترده در مراسمات و برنامه های دهه فجر و در پیش بودن انتخابات ریاست محترم جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی در محل فرمانداری برگزلر شد.

dahyaranبه گزارش رادکانا، همایش ماهانه دهیاران با هدف حضور گسترده در مراسمات و برنامه های دهه فجر و در پیش بودن انتخابات ریاست محترم جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی در محل فرمانداری برگزلر شد.
الیاسی فرماندار کردکوی ضمن تشکر از حضور همه دهیاران  و اقذامات آنها در سطح روستاها در حوزه عمرانی، فرهنگی واجتماعی و… افزود: بخش عمده پاسخ گوئی مردم در سطح روستاها دهیاران بخش مرکزی هستند.
وی تصریح کرد: فضای جامعه روستا در اختیار دهیاران است و دهیاران به نحو مطلوبی آن را مدیریت نمایند.
فرماندار کردکوی با اشاره به زود هنگام بودن ورود دهیاران به عرصه انتخابات و تبلیغات آن افزود: انتخابات باید تکیه گاه و انسجام نظام شود و باید مراقبت کنیم که انتخابات باعث تهدید نشود بلکه باعث تقویت نظام و وحدت مردم گردد.
الیاسی افزود: دشمن  با هر حربه ای  و ترفندی می خواهد به کشور صدمه وارد کند وامروزه دشمن جنگ خود را به صورت فردی آغاز نموده و آثار مخرب روانی را در پی خواهد داشت و وظیفه همه ما سنگین است که باید مراقب باشیم.
فرماندار کردکوی با اشاره به نقش مردم در روز 9 دی که موجب افتخار و ماندگاری آن شد افزود: حماسه نهم دی موجب اقتدار نظام شده، ما باید از نظام جمهوری حفاظت کنیم که حفاظت از اسلام و عاشورا است.
وی عملکرد دهیاران را با نشان دادن فعالیت و اقدامات  مطلوب در سطح روستاها بر شمرد و افزود: دهیاران در سطح روستاها در تمامی حوزه ها سعی و تلاش  کنیم  با توجه به در پیش بودن هفته وحدت و 22 بهمن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  فضای شاد و کارهای فرهنگی  جذابی را در سطح روستاها داشته باشیم.
الیاسی از دهیاران خواست که وحدت بین برادران شیعه و سنی که در بین خودمان هستند را بیشتر کنیم.

وی در پایان گفت: با توجه به شتاب انقلاب اسلامی در عرصه های جهانی موجب اقتدار ایران اسلامی در بین کشورها شده است.

ارسال نظر