بدنبال کاهش جرم در شهرستان کردکوی هستیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 683 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:07 ب.ظ، دوشنبه، 15 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

فرمانده نیروهای انتظامی شهرستان کردکوی بمناسبت هفته نیروی انتظامی بهمراه پرسنل خود با فرماندار کردکوی دیدار کردند.

471به گزارش خبرنگار رادکانا، در دومین روز از هفته نیروی انتظامی فرمانده و پرسنل سختکوش نیروی انتظامی با رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی دیدار کردند.
الیاسی فرماندار کردکوی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد الائمه (ع) و خیر مقدم و تبریک و تهنیت به مناسبت هفته نیروی انتظامی از زحمات صادقانه و با اخلاق فرمانده نیروی انتظامی و همکارانشان و خانواده محترمشان تقدیر  و تشکر نمود.
الیاسی همچنین با اشاره به زحمات شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی مقوله امنیت را در شهرستان کردکوی شرایط خوبی توصیف نمود و از پرسنل نیروی انتظامی خواست که با اعتماد سازی در بین مردم در استقرار نظم و امنیت که از وظایف ذاتی آنهاست تلاش نمایند.

فرماندار کردکوی در ادامه از همه مردم و دستگاهها در عزم عمومی و مشارکت همگانی و حفظ این موضوع خواستار شد.

رئیس شورای تأمین شهرستان آموزش و اطلاع رسانی را مسئله مهم و تاثیر گذاری مطلوب برای مردم دانست و افزود: هر جا نیروی انتظامی آموزش عمومی و اطلاع رسانی کرده تاثیر گزاری خوبی در بین مردم داشته و باید آموزش های تخصصی هم در کنار آن انجام پذیرد.
در ادامه سرهنگ شیرازی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی ضمن تقدیر از حمایت فرماندار و همه دستگاهها که در انجام وظایف نیروی انتظامی همیار و کمک کارشان بودند تشکر نمود.
سرهنگ شیرازی در ادامه به گزارش عملکرد و فعالیت های نیروی انتظامی پرداخت و گفت: نیروی انتظامی در بحث کشفیات در شهرستان توانسته فعالیتهای چشمگیری داشته باشد و ما در برنامه شش ماهه دوم امسال بدنبال کاهش جرم در شهرستان هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان مهمترین برنامه های هفته نیروی انتظامی را در بخش های فرهنگی و مذهبی، ورزشی، آموزش راهنمایی و رانندگی و ترافیک اعلام نمود.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=9199

ارسال نظر