بدون شک در سرتاسر جهان شاهد سیل خروشان مردم در حمایت از ملت مظلوم فلسطین خواهیم بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 555 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:07 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات ۱۳ نظر

مهندس رضا روشناسان: مردم همیشه در صحنه شهرستان کردکوی باید با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس پیام انقلاب اسلامی و حمایت از قدس شریف را به گوش جهانیان برسانند.

???????????????????????????????به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، مهندس رضا روشناسان یکی از شهروندان کردکویی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، با تاکید بر حضور در راهپیمایی پرشور روز قدس این راهپیمایی را با توجه به شرایط حساس منطقه سرنوشت ساز و تاثیرگذار عنوان کرد و گفت: مردم همیشه در صحنه شهرستان کردکوی باید با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس پیام انقلاب اسلامی و حمایت از قدس شریف را به گوش جهانیان برسانند.

وی در ادامه ضمن دعوت از شهروندان کردکوی برای حضور در راهپیمایی روز قدس افزود: بدون شک در سر تا سر جهان شاهد سیل خروشان مردم در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تجدید پیمان مسلمانان با قدس شریف خواهیم بود و من هم از تمامی همشهریان عزیز می خواهم با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی روز قدس، حمایت همه جانبه خود از برادران و خواهران شان در فلسطین اشغالی را بار دیگر به نمایش بگذارند.

این شهروند کردکویی در خاتمه با تأکید بر ایجاد وحدت در جهان اسلام، افزود: مسلمانان جهان با اتحاد و یکپارچگی می توانند از اهداف و ارزش های والای خود صیانت کنند که یکی از این آرمان ها، گرفتن حق فلسطینیان مظلوم و ستمدیده است که با دستان خالی در برابر رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی، مقاومت می کنند.

انتهای پیام/

مسلمان می گوید:

القدس لنا

حزب الله می گوید:

راه و نام خمینی عزیز نه تنها فراموش نمی شود بلکه ادامه می یابد ،امروز در عراق و فلسطین ،سوریه ، لبنان و یمن کینه عمیق و دستپاچه شدن دشمن زبون را می بینیم دشمن نه تنها راه خمینی را که راه حسین بن علی (ع) است ،نتوانست از ذهنها پاک کند

کیان می گوید:

نحن ابناءالخمینی

سبحانی می گوید:

لازم است تا همه مسلمانان با حفظ وحدت و یکپارچگی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

محمد امین می گوید:

باید همه مسلمانان در روز قدس برای تجلی وحدت و یکپارچگی و برای آزادی قدس در راهپیمایی روز جمعه شرکت کنند.

محدثه می گوید:

روز قدس، از ابتکارات امام راحل(ره) است و باید همه مردم شریف و مسلمانان جهان با شرکت در راهپیمایی روز قدس یکپارچه و یک‌صدا علیه اسرائیل شعار دهند و بدانند این کار اثر بسیار فوق العاده‌ای در سطح جهان خواهد داشت.

سید حسن می گوید:

با توجه به تحولات منطقه باید زنده نگاه داشتن روز جهانی قدس مورد عنایت و توجه خاصی قرار بگیرد و امسال بیش از هر سال دیگر به حضور برجسته مسلمانان در صحنه نیاز است.

حاج طاهر میرسلیم می گوید:

روز قدس، جهانى است، و روزى نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز مقابله ملتهائى است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، روزى است که باید مستضعفین مجهز بشوند، در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند، روزى است که بین منافقین و متعهدین امتیاز خواهد شد، متعهدین امروز را روز قدس مى‏دانند و عمل مى‏کنند به آنچه که باید بکنند، و منافقین و آنهائى که با ابرقدرتها در زیر پرده آشنائى دارند، و با اسرائیل دوستى دارند در این روز بى تفاوت نیستند، و یا ملتها را نمى‏گذارند که تظاهرات کنند

بهرام می گوید:

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روزى است که باید سرنوشت ملتهاى مستضعف معلوم شود باید ملتهاى مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همانطور که کشور عزیزمون ایران قیام کرد، و دماغ مستکبرین را به خاک مالید، و خواهد مالید، تمام ملتها قیام کنند، و این جرثومه‏ هاى فساد را به زباله ‏دانها بریزند ان شاء الله

محمدنقی منوچهری می گوید:

امروز مردم شهید پرور وانقلابی و ولایتمداروهمیشه درصحنه شهرستان کردکوی بازهم مانند گذشته همراهی وهمدلی خود را با آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل اعلام کردن انشاالله به امیدآزادی قدس عزیز

فاطمه می گوید:

مردم شهرستان کردکوی با حضور باشکوه خود در این راهپیمایی به رژیم غاصب صهیونیستی و هم‌پیمانانش آمریکا و کشورهای استکباری جهان، جواب دندان‌شکنی دادند تا سال‌ها فراموش نکند و در تاریخ ماندگار شود.

سید راحیل مقانلو می گوید:

پس از رحلت امام بزرگوار، عده ای بر اثر یک اشتباه، اهداف پنهان خود را برای کنار گذاشتن آرمانهای بزرگ امام علنی کردند که البته الان چون پخته تر شده اند دیگر به صراحت از این هدف حرف نمی زنند، اما عمل می کنند البته با وجود تلاشهای بی وقفه این عده در داخل و خارج و بکارگیری عناصر فکری، سیاسی و هنری، نشاط و حیات آرمانها در کشور اوج گرفته است و جوانانی که حتی واقعیات جذاب دوران امام و جنگ تحمیلی را ندیده اند با تمام وجود جذب آرمانهای اسلام و انقلاب شده اند.

ناشناس می گوید:

امروز در رسانه ها بیشترین چیزی که به آن پرداخته می شود ظلم و ستم رژیم کودک کش صهیونیستی و مظلومیت ها و آلام مردم فلسطین است.
در فضای مجازی نیز گویی شور دیگری برپا شده و شاید روز قدس موضوع اکثر جستجوها در اینترنت شده است. اما آنچه در این میان قابل توجه است نتیجه جستجویی است که در سایت گوگل مشاهده می کنیم.
اگر کلمه روز قدس را در این سایت جستجو کنید نتیجه آن اینگونه است: اولین نتیجه مثل اکثر موارد سایت صهیونیستی ویکیپدیا است. بعد از آن هم بیشتر سایتهای جنبش سبز و امثال آن نمایش داده می شود. هرچند از سایتی مثل گوگل انتظار دیگری هم نمی رود…

ارسال نظر