برادرکشی در گنبدکاووس، دستگیری قاتل در کمتر از هفت ساعت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 413 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:08 ب.ظ، یکشنبه، 10 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از وقوع یک فقره قتل و دستگیری قاتل در کمتر از هفت ساعت در این شهرستان خبر داد و گفت: دراین حادثه، قاتل با اسلحه شکاری برادر خویش را به قتل رساند.

81820341-70269665به گزارش رادکانا، سرهنگ محمد علی عسگری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این حادثه صبح دیروز (شنبه) و در پی درگیری لفظی بین دو برادر بر سر اختلاف ملکی، در یکی از روستاهای حومه گنبدکاووس رخ داد.
وی گفت: در این درگیری لفظی که پدر خانواده نیز حضور داشت، جمشید برادر کوچکتر و 34 ساله خانواده با اسلحه تک لول شکاری به سمت ابراهیم برادر بزرگتر و 46 ساله، شلیک کرده و از صحنه متواری می شود.
سرهنگ عسگری اضافه کرد: درپی اصابت گلوله به قفسه سینه برادر بزرگتر و جراحت شدید آن، تا رسیدن نیروهای امدادی و نیز پلیس آگاهی، وی از دنیا می رود و بلافاصله عملیات پلیس برای دستگیری قاتل آغاز می شود.
وی تصریح کرد: با سرنخ های به دست آمده مشخص شد قاتل به شهر گرگان گریخته و با هماهنگی و همکاری پلیس آگاهی گرگان، عصر روز حادثه و در کمتر از هفت ساعت وی در یکی از خیابان های این شهر شناسایی و دستگیر می شود.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس خاطرنشان کرد: قاتل پس از دستگیری به قتل برادر خود اعتراف نمود و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
شهرستان گنبدکاووس با افزون بر 325 هزار نفر، 165 روستا و حدود 40 نقطه جمعیتی در شرق استان گلستان واقع است.

انتهای پیام/

ارسال نظر