برای برگزاری بهتر بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) باید برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 435 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:21 ق.ظ، دوشنبه، 5 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام غلامحسین محمودی گفت: برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام وظیفه ای است که تمامی مردم و مسئولین می باید نسبت به برگزاری باشکوه آن اهتمام داشته باشند.

1392052010312به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در گفتگو با رادکانا، از امام خمینی (ره) به‌عنوان شخصیتی که تغییرات مثمرثمری را در جهان به وجود آورده، نام برد و گفت: اکنون که در آستانه سالگرد رحلت امام راحل (ره) قرار داریم، باید برای بهتر برگزار شدن مراسم ارتحال امام برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ادامه با بیان اینکه، برنامه های مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در سال جاری باید با نوآوری و خلاقیت بیشتری همراه باشد، خاطرنشان کرد: برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام وظیفه ای است که تمامی مردم و مسئولین می باید نسبت به برگزاری باشکوه آن اهتمام داشته باشند.

 

وی همچنین با بیان اینکه باید مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور گسترده و باشکوه مردم به‌ویژه جوانان در سطح این شهرستان برگزار شود، از مسئولان خواست شاهد برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) در روستاها نیز باشیم.

 

حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه با اشاره به اینکه، نظام مقدس جمهوری اسلامی بر اساس باورهای اسلامی و تلاش و مجاهدت امام راحل (ره) شکل گرفت و به پیروزی رسید، تأکید کرد: برای حفظ انقلاب در برابر دسیسه‌های دشمنان باید اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) به نسل جوان و نوجوان به‌ عنوان آینده‌سازان جامعه منتقل شود.

ارسال نظر