برای توسعه و زیرساخت های شهرک ها باید تلاش مضاعفی انجام شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 585 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:03 ق.ظ، دوشنبه، 10 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

قناعت استاندار گلستان با هیأت همراهی در شنبه تیرماه ۹۲ از شهرک صنعتی ایلوار کردکوی بازدید نمود.

IMG_2580
به گزارش رادکانا، وی در این بازدید از روند زیرساخت های شهرک، تعداد کارخانجات و به مشکلات سرمایه گذاران بررسی و در دستور کار خود قرار داد.

همچنین استاندار گلستان از کارخانه پلیمر سازی استان گلستان که در این شهرک ساخته می شود و بالغ بر 90 درصد کار آن به اتمام رسیده بازدید نمود.

وی در این بازدید توجه به زیرساخت ها و همچنین اجرای خط تلفن ثابت را از مهم ترین برنامه های اجرایی برای این شهرک دانست.

در ادامه رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی ضمن تقدیر و تشکر از حضور استاندار گلستان به این شهرک و همچنین از فعالیت خوب مدیرکل شهرک های صنعتی استان از زیرساخت های موجود اظهارداشت: شهرک صنعتی کردکوی با توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیک بودن آن به مرکز استان و همچنین تبادل ارتباطات سرمایه گذاران داخلی و خارجی از طریق مرزهای بین المللی استان همانند ترکمنستان و… موجب شده که سرمایه گذاران در این حوزه فعالیت نمایند و نیاز است که در بحث زیرساخت ها و امکانات این شهرک تسریع گردد.

لازم به ذکر است شهرک صنعتی در فاز اول 90 واحد استقرار می یابند که 64 واحد آن انعقاد قرارداد داشته که 14 واحد در حال فعالیت هستند.

در حاشیه این بازدید استاندار گلستان از کارخانه پلیمرسازی خزر بازدید و از روند ساخت این کارخانه مطلع شد.

این کارخانه در زمینی به مساحت قریب به 14 هزار متر مربع که بیش از 8 هزار متر مربع آن احداث و برای اتمام این کارخانه بالغ بر 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز است و پس از شروع بکار این کارخانه تعداد 100 نفر اشتغالزایی مستقیم و 200 نفر غیرمستقیم فعالیت می کنند.

IMG_2577

ارسال نظر