برای جوانان از جایگاه مقدس ولایت فقیه سخن بگویید و آنها را به ولایت نزدیک کنید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 736 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:26 ب.ظ، دوشنبه، 4 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی: افرادی که در هیئت شباب المومنین در حال فعالیت می باشند افرادی معتقد، دیندار، دارای رفتارهای پسندیده و نیکو و تحصیل کرده و نقش بسیار زیادی در پیشبرد اهداف شهرستان دارند.

downloadبه گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی در دیدار با اعضای اجرایی هیئت شباب المومنین کردکوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: خوشبختانه در نظام جمهوری اسلامی نمی توان تفکیکی بین دولت و مردم قائل شد، زیرا دولت را مردم انتخاب کرده و مردم هم برای دولت هستند.

وی افزود: تشکیل دولت اسلامی برای خدمت به مردم است.

فرماندار با اشاره به گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: ضمن اینکه در هفته دولت از مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر تجلیل می کنیم و گرامی می داریم باید بدانیم رمز ماندگاری آنها چه بود و چه اتفاقاتی افتاد که در این دو شهید در این مدت کوتاه اینگونه در دلهای مردم ماندگار شدند.

وی افزود: اخلاص و کار برای خدا رمز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر بود.

الیاسی در ادامه با بیان اینکه فضای فرهنگی خوبی در شهرستان کرکدوی حاکم است افزود: ظرفیت خوب و کارامدی در شهرستان کردکوی وجود دارد، جوانان فعال و اثرگذاری در این شهرستان هستند که دغدغه های فرهنگی و اجتماعی دارند. در کنار این نیاز است فعالیت فرهنگی و اجتماعی بیشتری صورت گیرد.

وی در ادامه افزود: یادواره شهدای کردکوی، یادواره شهدای روستاهای شهرستان و دیگر که بواسطه تلاش و زحمات جوانان این شهرستان و روستاهای تابعه به نحواحسن برگزار می شود نمونه ای از فعالیت این عزیزان است.

وی تصریع کرد: آنچه که مهم است نهایت بهره برداری از فضای موجود است و اینکه این فضای معنوی چقدر در شهرستان تأثیر دارد.

الیاسی با اشاره به خصوصیات اخلاقی جوانان هیئت شباب المومنین اظهار داشت: افرادی که در هیئت شباب المومنین در حال فعالیت می باشند افرادی معتقد، دیندار، دارای رفتارهای پسندیده و نیکو و تحصیل کرده و نقش بسیار زیادی در پیشبرد اهداف شهرستان دارند.

فرماندار در ادامه سخنان خود خطاب به اعضای اجرایی هیئت گفت: اگر می خواهید در دلها ماندگار بمانید اخلاص داشته باشید و برای رضای خدا کار کنید.

وی به توسعه و ترویج فرهنگ اخلاق و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و افزود: توسعه فرهنگ اخلاق و فرهنگ ایثار و شهادت امری بسیار مهم در جوامع امروزی تلقی می شود که شما باید شهید و شهادت را به خوبی به جوانان امروزی بشناسانید.

الیاسی از جایگاه مقدس ولایت فقیه سخن گفت و افزود: برای جوانان از جایگاه مقدس ولایت فقیه سخن بگویید و آنها را به ولایت نزدیک کنید.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: حضور 10 عضو از هیئت شباب المومنین می تواند بر روی 10 خانواده تأثیرگذار باشد.

وی ملاک و معیار اجرای مراسمات معنوی و مذهبی در شهرستان را پیروی از بیانات و سیره مقام معظم رهبری دانست.

 

ارسال نظر