برای ریشه کن کردن اعتیاد، بسیج اجتماعی نیاز است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 415 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:26 ب.ظ، شنبه، 27 دی، سال 1393 نظرات ۳ نظر

به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام عباس شفیعی در جمع مردم دهستان یساقی کردکوی، با اشاره به مشکلات و معضلات اعتیاد و مصرف مواد مخدر در جامعه، گفت: امروزه مواد مخدر یکی از بزرگترین دغدغه‌های مردم است که باید به آن به درستی پرداخته شود و برای موفقیت بیشتر در این مقوله نیز ضرورت حضور و گسترش […]

711312به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام عباس شفیعی در جمع مردم دهستان یساقی کردکوی، با اشاره به مشکلات و معضلات اعتیاد و مصرف مواد مخدر در جامعه، گفت: امروزه مواد مخدر یکی از بزرگترین دغدغه‌های مردم است که باید به آن به درستی پرداخته شود و برای موفقیت بیشتر در این مقوله نیز ضرورت حضور و گسترش مشارکت‌های مردمی غیر قابل انکار است.
روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با بیان این مطلب که، نگاه واقع بینانه به مقوله مهم اعتیاد می تواند بسیاری ازمشکلات و معضلات این بخش را به حداقل کاهش دهد،گفت: برای ریشه کردن اعتیاد از جامعه بسیج اجتماعی نیاز است و باید این حساسیت را در نزد مردم ‏ایجاد شود و با اقدامات علمی، فنی، هوشمندانه و هنرمندانه به مبارزه این پدیده شوم اجتماعی برویم.
وی وی در ادامه اظهار داشت:بسیاری از جرایم در جامعه، نشأت گرفته از مصرف مواد مخدر و مشتقات آن است که یکی از علل آن می تواند عدم آگاهی از عواقب مصرف آن باشد که بسیاری از خانواده ها به عواقب مصرف توجهی ندارند.
محمودی در خاتمه خواستار توجه جدی خانواده ها در این زمینه شد و تصریح کرد: والدین و خانواده ها باید توجه بیشتری نسبت به آشنایی و پیشگیری از ابتلا به این بلای خانمان سوز داشته باشند و مسؤولان نیز جدی تر با این موضوع برخورد کنند.

انتهای پیام/

رحیمی می گوید:

سلام
خسته نباشید
عنوان این مطلب به نظرم باید بشه ” ریشه کن کردن” . چون ریشه به صورت جداگانه مفهومی نداره و یکی میتونه حس کنه “ریشه ای کردن ” نوشتید و این دقیقا عکس مفهوم رو میرسونه. لطفا در ویرایش مطالب دقت کنید . این که هر خبری رو سریع پخش کنید مهم نیست . هر خبری رو درست برسونید بهتره .

موفق باشید .
نظرم رو تایید نکنید .
مهم نیست . فقط برای تذکر نوشتم .

noor می گوید:

سلام خانم رحیمی عرض شما درست

ما هم خوب می دانیم که ریشه کردن مفهوم خوبی ندارد لذا این عمدی نبوده…

این فقط و فقط یه اشتباه تایپی بود. همین…

از بابت اینکه تذکر دادید بسیار سپاسر گذارم.

لطف کردید.

موفق باشید

رحیمی می گوید:

سلام
من هم کاملاً متوجه اشتباه تایپی شدم . واسه همین گفتم .

ارسال نظر