تجلیل از ۳ آزاده هشت سال دفاع مقدس کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 849 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:47 ب.ظ، چهارشنبه، 30 مرداد، سال 1392 نظرات ۲ نظر

سومین جلسه کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان کردکوی برگزار شد.

IMG_0025به گزارش خبرنگار رادکانا، سومین جلسه کارگروه فرهنگ و ایثار و شهادت ساعت 9 صبح امروز 30/5/92 در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی برگزار شد.

در این مراسم فرماندار و اعضای کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و سه آزاده سرافراز جنگ تحمیلی که به نمایندگی از دیگر آزادگان شهرستان دعوت شدند حضور داشتند.

الیاسی فرماندار کردکوی با اشاره به یاد و خاطره امام و شهدا و 26 مرداد بازگشت آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی را گرامیداشت و افزود: ما در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت در کمیت و کیفیت کار مثل گذشته فعالیت نمائیم.

وی تصریح کرد: این تلاش نیازمند یک گروه منسجم و برنامه ریزی دقیق و جدی را می طلبد که آن هم کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، هر چند که این کارگروه در حوزه فرهنگی برنامه های قابل قبولی انجام داده است.

الیاسی در ادامه افزود: این برنامه ها و ظرفیتها هماننند یادواره شهدای شهر کردکوی، برگزاری دعای کمیل در ماه مبارک رمضان در مزار  شهدای گمنام کردکوی می توان اشاره کرد.

فرماندار کردکوی اجرای این مراسمات که موجب تأثیرگذاری مطلوب در سطح شهرستان شده را عنوان نمود و افزود: این برنامه ها باید یک جهت گیری خاصی داشته تا باعث تغییر رفتار در جامعه گردد.

وی همچنین از بنیاد شهید شهرستان برگزاری مراسم یادمان شهدای مفقودالاثر و مفقودالجسد و ایجاد یادمانی برای خانواده های معزز و معظم آنها را خواستار شد تا این خانواده یاد و نشانی از شهدای خود در شهر داشته باشند و تسکینی برای قلب مادران این شهدای بزرگوار و خانواده های آنها باشد.

و همچنین گلزار شهدای روستای ایلوار را که شهید محمدعلی روحانی فرد بعنوان اولین فرماندار شهرستان کردکوی در این مزار آرمیده است مورد مرمت و بازسازی قرار گیرد و نصب تابلوهای شهدای شهرستان در بلوارهای اصلی شهر را از کارگروه فرهنگ ایثار و شهادت خواستار شد.

در پایان نیز از سه آزاده هشت سال دفاع مقدس که در این جلسه حضور داشتند تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

مقتدر مظلوم می گوید:

سلام به مدیریت محترم پایگاه خبری
از شما خواهشمند هستیم با بازنشر و خبردهی:
اولین فراخوان “ایده های فعالان مجازی به رهبر معظم انقلاب” یکی دیگر از حامیان ما باشید

http://mazloum.ir/page/didar-ba-rahbari

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ و حرف تو منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7166

ارسال نظر