برای کمک به خانواده ها گاز صنایع گلستان قطع شد / برخی سازمانهای دولتی مدیریت مصرف ندارند /دمای رفاه اتاق ۱۸ – ۲۱ باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 142 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:35 ب.ظ، پنج شنبه، 4 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیر عامل شرکت گاز گلستان با اشاره به اینکه دمای رفاه اتاق ۱۸ – ۲۱ باشد گفت : برای کمک به خانواده ها گاز صنایع استان قطع شد.

11232016_15643به گزارش رادکانا، صفر علی جمال لیوانی مدیر عامل شرکت گاز گلستان با دعوت از مدیران دستگاههای اداری استان درخواست داشت برابر الگوی تعیین شده ، مصرف گازسازمان خود را  به نحو مطلوبی مدیریت کنند .

وی ضمن تقدیرازهمکاری ومشارکت مدیران گرامی استان که نهایت همکاری را با این شرکت  اعمال می کنند افزود: یکی از مواردی که می تواند در این خصوص مورد توجه قراربگیرد روشن کردن وسایل گرمایشی ادارات و سازمانها یک ساعت قبل از آغاز بکار وهمچنین خاموش نمودن آنها یک ساعت قبل از پایان کار است.

جمال لیوانی افزود : در 24 ساعته گذشته در استان گلستان 12 میلیون مترمکعب گاز مصرف شده که برای کمک به جلوگیری از کاهش افت فشار گاز، گاز مصرفی صنایع استان گلستان قطع شد.

وی افزود: با مصرف 4 میلیون مترمکعب گاز بیشتر از روزهای معمول، گاز صنایع به کمک بخش خانگی آمد.

مدیرعامل گازگلستان افزود:خاموش نمودن وسایل گرمایشی غیرضروری در روزهای تعطیل وعایق بندی لوله‌های موتورخانه و استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد  با برچسب انرژی  بالا  امری بسیارضروریست که می تواند حجم  بالایی از مصرف  گاز را بکاهد.

وی در ادامه تصریح کرد: دمای رفاه اتاقها بین  21- 18 درجه  تعیین شده است که ضرورت  دارد ادارات  دولتی و خصوصی به این امر دقت نظر داشته باشند تا در مصرف گاز صرفه جویی شود.

جمال لیوانی گفت: در برخی از سازمانها و دستگاهها  مدیریت  مصرف  آنچنان که شایسته است مورد توجه قرار نمی گیرد و حجم بالای مصرف را در قبوض گاز آنها شاهد هستیم  .

مدیرعامل گازگلستان در خاتمه اظهار داشت:امید وریم این موضوع مورد توجه قرار گیرد و کلیه مدیران عزیز با عزم ملی در این راستا تلاش نمایند تا بتوانیم ضمن جلوگیری از افت فشار گاز این انرژی پاک در چرخه صنعت استفاده نمود.

انتهای پیام /

ارسال نظر