برتری ۲ بر ۱ استقلال تمیشه برابر نام آوران کلاله
تعداد بازدید تعداد بازدید: 781 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:04 ب.ظ، پنج شنبه، 22 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

تیم استقلال تمیشه سرکلاته خرابشهر در دومین بازی خود از سری مسابقات فوتبال دسته یک استان گلستان روز چهارشنبه ۲۱/۰۱/۱۳۹۲ برابر تیم نام آوران کلاله به برتری دو بر یک دست یافت.

20120202222744_207418_443به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه)، تیم استقلال تمیشه سرکلاته خرابشهر در دومین بازی خود از سری مسابقات فوتبال دسته یک استان گلستان روز چهارشنبه 21/01/1392 برابر تیم نام آوران کلاله به برتری دو بر یک دست یافت.

در این بازی که در زمین حریف کلاله ای برگزار می شد نوروز لیاقی مهاجم ریزنقش استقلال در دقیقه 32 روی پاس بدون نقص علی اصغر نفر گل اول بازی را وارد دروازه تیم نام آوران کلاله کرد.

نماینده شایسته روستای سرکلاته خراب شهر در اوایل نیمه دوم در دقیقه 58 برای بار دوم توانست توپ را با تور دروازه تیم حریف آشنا کند.

گل دوم را مصطفی حقیقی با هوشیاری پایه گذاری کرد و رضا رایجی نیز نام خود را به عنوان دومین گلزن بازی به ثبت رسانید.

تیم میزبان نیز که تلاش زیادی برای جبران نتیجه داشت در دقیقه 85 بازی توانست تنها یکی از گلها را پاسخ دهد و بازی با نتیجه دو بر یک به نفع آبی پوشان سرکلاته به پایان رسید.

تیم استقلال تمیشه که در بازی اول خود برابر تیم استقلال عصاره خان ببین به نتیجه مساوی بدون گل دست یافته بود با این سه امتیاز موقعیت خود در جدول رقابتها را بهبود بخشید و پس از تیم امید گلستان 6 امتیازه با چهار امتیاز در رده دوم جدول رقابتهای دسته یک استان قرار گرفت.

از نکات قابل توجه بازی اعلام 10 دقیقه وقت اضافه توسط داور بازی در نیمه دوم بود.

آقای نبی لیاقی مدیرعامل باشگاه استقلال تمیشه در پایان بازی با حضور در جمع بازیکنان و کارد فنی ضمن تبریک این برد شیرین از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر و غیرتمندانه بازیکنان و کادر فنی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

ارسال نظر