برخورداری ۵۵ مدرسه از وسایل ورزشی در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 636 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:45 ب.ظ، چهارشنبه، 18 دی، سال 1392 نظرات ۳ نظر

به بیش از ۵۵ مدرسه غیر برخوردار از وسایل ورزشی کردکوی با اولویت بندی وسایل ورزشی اهداء گردید.

66666666661 (1)به گزارش رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در خصوص این خبر گفت: با توجه به درخواست های متعدد مدارس در خصوص تجهیز مدارس و یا ارسال لوازم ورزشی در شورای ورزشی تصمیم بر این شد که توسط منابع داخلی شهرستان نسبت به تهیه وسایل ورزشی و ارسال آن به مدارس اقدام گردد.

وی افزود: با هماهنگی های بعمل آمده و با منابع شهرستانی نسبت به تهیه امکانات و وسایل ورزشی اقدام شد و میزان قابل توجه ای وسایل ورزشی شامل: توپ فوتبال، والیبال، هندبال، بسکتبال، راکد و توپ پینگ پنگ، طناب، تنیس و توپ آن و… معادل 4 میلیون تومان در اختیار 55 آموزشگاه غیر برخوردار با اولویت بندی ارسال گردید که انشاءالله در مراحل بعد نسبت به تجهیز دیگر آموزشگاهها اقدام صورت خواهد گرفت.

بهرامی اضافه کرد: با هماهنگی خدمات با حضور در مجتمع های آموزشی و مدارس لوازم ورزشی توزیع گردید.

کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در پایان اظهار داشت: جا دارد از همه عواملی که در این مهم دست اندرکار بودند خصوصا مدیر و معاونین پرورشی و پشتیبانی و دیگر عوامل اداری که مارا یاری دادند تقدیر و تشکر بعمل آورم. 

معلم می گوید:

تبریک وعرض ادب به مدیر محترم آموزش وپرورش که با این عملکرد خوب خود و همکارانش کار بسیار خوب وخداپسندانه و مفیدی انجام دادند
اجرکم عندالله

گلستان بلاگ می گوید:

سلام تمامی مطالب قبلی شما در گلستان بلاگ منتشر شد ، متاسفانه به دلیل اشکال در سایت شما امکان ارسال نظر و آگاه سازی وجود نداشت
مطالب جدیدتان دریافت شد. ، به زودی منتشر میشود
با تشکر ، گلستان بلاگ

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=13649

ارسال نظر