برخورد با موتورسواران متخلف مطالبه شهروندان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 137 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:37 ق.ظ، شنبه، 21 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

در چارچوب  درخواست شهروندان، پلیس برابر قانون مبادرت به برخورد با موتور سوارانی می نماید که  ضمن نداشتن مدارک و صلاحیت لازم و عدم رعایت قوانین، اقدام به رفتارهای پرخطر می کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی؛ سخنگوی ناجا در پی انتشار کلیپ راکب موتور سیکلتی در شهرستان کردکوی گفت: کمتر روزی است که اینجا و آنجا شمار فراوانی از شهروندان از پلیس نخواهند که مانع از استمرار تخلفات عده ای از موتور سواران متخلف بشوند.

شهروندان مکرر در مکرر می گویند که از دست برخی موتورسواران به ستوه آمده اند.

در چارچوب  درخواست شهروندان، پلیس برابر قانون مبادرت به برخورد با موتور سوارانی می نماید که  ضمن نداشتن مدارک و صلاحیت لازم و عدم رعایت قوانین، اقدام به رفتارهای پرخطر می کنند.

متاسفانه در برخی موارد، نظیر همین مورد، نه تنها موتورسوار به درخواست قانونی تمکین نمی کند بلکه با رفتارهای خود موجب سلب آرامش مردم و چندین فقره شکایت مردمی می شود و درحین اعمال قانون با غوغاگری و رفتارهای نمایشی درصدد مظلوم نمایی برمی آید.

طبیعی است رفتار مامورین می بایست در چارچوب ضوابط و برابر قانون باشد و هرگونه تخطی از آن مستلزم پاسخگویی و پیگیری مسئولان مربوطه می باشد.

در این مورد نیز حتما نحوه برخورد مامورین مورد بررسی و قضاوت قرار خواهد گرفت لیکن چنانچه هرکسی در مواجه با اعمال قانون بخواهد چنین رفتارهایی را از خود نشان دهد یا اینکه مانند چندی پیش موتور خود را آتش بزند و از دست قانون رها شود، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و نظم و انضباط اجتماعی دچار مشکل می شود.

یادمان باشد در هیچ کجای دنیا در مقابل پلیس مقاومت نمی شود و در واقع این یک امر اجتماعی است که همه شهروندان می بایست به آن احترام بگذاریم و اجازه ندهیم دیگران نیز در برابر پلیس مقاومت کنند.

مجدداً اعلام می شود سامانه های نظارتی پلیس همچون سامانه ۱۹۷ پلیس در تمام ایام آماده دریافت شکایات و نظرات و انتقادات عزیزان می باشد.

تمام تلاش ما برای ایجاد آرامش و رضایتمندی شماست و همواره این مهم مورد  تاکید فرمانده ناجا می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر