برخی در کشور چشم امیدشان به غیر خداست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 207 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:16 ب.ظ، چهارشنبه، 25 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توکل به خدا بزرگترین موانع را مرتفع می‎کند، گفت: برخی در کشور چشم امیدشان به غیر خداست و معتقدند در مقابل قدرت‎ها نمی‎توان ایستاد درحالی که این تفکر اشتباه است.

01001_4به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از فارس، حجت‎الاسلام سیدعلی طاهری سه‌شنبه شب در همایش فرهیختگان که با موضوع بررسی مسائل روز در حسینیه دزیانی‎های شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: ما باید تلاش کنیم از تمام ابزارهایی که خداوند در دنیا در اختیارمان قرار داده استفاده کنیم اینها درس‎های ماه رجب و قرآن است.

وی تصریح کرد: اگر ما برای زندگی دنیا بخواهیم قدمی برداریم باید تلاش کنیم اما اگر تکیه‎مان بر تلاشمان باشد باختیم چراکه در دنیا موانعی وجود دارد که قدرت بشر بدون تکیه بر خدا به پیروزی نمی‎رسد، اگر بزرگان دین توانستند بدون ابزار مادی به همه قدرت‎های پرطمطراق مادی غلبه کنند به دلیل توکل بر خدا بوده است.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: امام راحل با توکل به خدا توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند و به پشتوانه مردم در برابر دشمنان ایستادگی کند.

باید از آرمان‎ها و ارزش‎های انقلاب اسلامی دفاع کرد تا بیگانگان چشم طمع به آن ندوزند

طاهری قدردانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری را رمز پیشرفت این نظام برشمرد و گفت: باید از آرمان‎ها و ارزش‎های انقلاب اسلامی دفاع کرد تا بیگانگان چشم طمع به آن ندوزند.

وی بر ضرورت هوشیاری و بصیرت در برابر توطئه‌های دشمنان تاکید کرد و یادآور شد: در شرایط حساس کنونی ما هیچ وظیفه‌ای به جز تقویت آرمان‌های امام راحل و تحقق منویات مقام معظم رهبری و پاسداری از آرمان‌های انقلاب و شهیدان نداریم و همه برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی باید تلاش کنند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با توجه به شعار امسال مقام معظم رهبری افزود: هدف از عنوان شعار امسال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» پرهیز از اقدامات شعاری است چراکه هر چه سمینار و همایش و نصب بنر در خصوص شعارهای سال می‌خواستیم در طی چندین سال اخیر شاهد بودیم الان وقت عمل است لذا مدیران دستگاه‌های اجرایی و همه بخش‌ها باید اقدامات عملی برای رونق تولید و اقتصاد و حل مشکلات مردم به نمایش بگذارند.

به گزارش خبرنگار فارس از گرگان، همایش فرهیختگان با موضوع بررسی مسائل روز با حضور حمیدرضا حاجی‎بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش در حسینیه دزیانی‎های شهرستان گرگان برگزار شد.

این مراسم با حضور جمع کثیری از مردم شهرستان گرگان، تعدادی از نامزدهای اصولگرای رقابت‎کننده در مرحله اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گرگان برگزار شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر