برخی سخنرانان دعوت شده به استان در صدد تضعیف دولت هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 399 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:34 ق.ظ، پنج شنبه، 1 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان گفت: بسیاری از سخنرانانی که دعوت می شوند به استان درصدد تضعیف دولت هستند و اعتقاد دارند پاشنه آشیل دولت مسائل فرهنگی است.

thumb271-45555788272bf306c9a50ae20b6abaddبه گزارش رادکانا، علی اصغر طهماسبی ظهر امروز 31 اردیبهشت ماه در کارگروه امور بانوان استانداری ابراز داشت: برخی از افراد جلوی کارهای دولت سنگ اندازی می کنند چرا که باید بدانند همه کارها به یکباره قابل حل نیست و باید همه به دولت کمک کنیم تا کمتر اشتباه داشته باشد.

وی افزود: 35 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است و مطمئنا ایرادهایی وجود دارد که باید این ایرادها را اطلاع رسانی کنیم اما این اطلاع رسانی نباید به گونه ای باشد که با دشمنان هم صدا شویم.

دانشگاه ها از دولت جدا نیستند

طهماسبی با بیان اینکه باید بتوانیم از ظرفیت دانشگاه ها برای برطرف کردن مشکلات جامعه استفاده کنیم، تصریح کرد: تا به حال در استان نتوانسته ایم به خوبی از ظرفیت دانشگاه ها استفاده کنیم چرا که دانشگاه ها از دولت جدا نیستند.

وی ادامه داد: حدود 80 واحد دانشگاهی در استان وجود دارد و ما می توانیم بسیاری از مشکلات اجتماعی را در پایان نامه های دانشجوی ارائه دهیم و این باعث ایجاد ارتباط دانشگاه ها با مسئولین دولتی می شود و می توانیم به این وسیله شاهد حل برخی از مشکلات در جامعه باشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان نقش بهداشت و خانواده را در همه عرصه ها مهم دانست و اظهار داشت: این نقش ها می تواند در غالب پروژه های دانشجویی و کاری ارائه شود و این پروژه ها را می توانیم به سمت مشکلات فرهنگی و اجتماعی سوق دهیم و همچنین آسیب های اجتماعی را به این وسیله مورد بررسی قرار دهیم.

وی عنوان داشت: تکنولوژی زائیده ذهن انسان است و باید بتوانیم در عصر تکنولوژی از ظرفیت های این عرصه استفاده کنیم چرا که با سلام و صلوات کارها پیش نمی رود و باید مشکلات را ببینیم و در این حوزه انسان های ماهر و قابل اعتماد را به کار بگیریم.

ارسال نظر