بررسی طرح های بزرگ توسعه بخش کشاورزی استان در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 581 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:59 ب.ظ، جمعه، 4 اسفند، سال 1391 نظرات بدون نظر

جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی غرب استان: کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان با حضور وفایی مدیر کل امور اقتصادی استاندار و فرمانداران غرب استان و مدیران کل جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و بانک کشاورزی و روسای ستادی و شهرستانی و کارشناسان در محل فرمانداری کردکوی تشکیل شد.

kshvبه گزارش رادکانا، جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی غرب استان: کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان با حضور وفایی مدیر کل امور اقتصادی استاندار و فرمانداران غرب استان و مدیران کل جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و بانک کشاورزی و روسای ستادی و شهرستانی و کارشناسان در محل فرمانداری کردکوی تشکیل شد.
فرماندار کردکوی ضمن خوش آمد گویی به مدعوین اظهار داشت: جای تقدیر دارد که در شرایط اقتصادی کنونی به توسعه بخش کشاورزی به عنوان زیربنای توسعه استان توجه ویژه ای شده است که اعتبارات خوبی به این بخش تخصیص داده شده است. الحمدالله در شهرستان کردکوی به لحاظ همدلی بسیار خوبی که در بین اعضای کارگروه وجود دارد شکل خاص و حادی که مانع از پیشبرد امور شود وجود نداشته و در جذب اعتبار در استان جایگاه خوبی داریم.
وی در خاتمه سخنان خود گفت: از سرجمع اعتبارات استانی مبلغی برای اعتبارات طرحهای این بخش به شهرستان تخصیص می یابد.
لازم بذکر است در این جلسه به مشکلات طرحهای بزرگ توسعه کشاورزی به لحاظ مختلف و متفاوت دچار مشکل شده بودند بررسی و مقرر گردید در یک زمان مشخص مجریان پیگیری های لازم را در جهت عقد قرارداد به بانک داشته باشند، همچنین مبلغ ریالی چندین طرح بزرگ در این جلسه نهایی مصوب گردید و به منظور تبادل بخش کشاورزی به طرحهای توسعه کشاورزی از همه بخشها اعم از کشاورزی، آبزی پروری، منابع طبیعی، دام طیور، جنگل داری، مورد نظر ومشمول اعتبار شوند.
   

ارسال نظر